[Release] DTWeb 2.0 UPDATE

Продължавайте с работата, проблема е във функцията .
 
Добре де като видиш че е box of luck плюс нещо просто промени картинката и името, какво толкова? Това го има на няколко предмета.. друг за който се сещам е jewel of bless +1+2+3 мисля, че бяха стакове от 10 20 30 блеса, имаш го и при солове и тн.
 
Да речем, че стане някак си, но той има в инвентара 7fire crackers, а то показва 20-тина box of luck...
Това как да го оправим ?
 
За кой сезон говорим? Така по картинките ти ми изглежда доста нов сезон 12+ ?

Изторията е дълга, но накратко ако @Wikko0 не е продължил работата ми по подръжка на новите сезони и фунцкията е останала в оригиналният вид от моят релийс то тя беше много тестова.

По времето на моят релийс (all seasons), тъкмо беше излязъл сезон 12 и съм вадил картинки на предметите от игра, igcn файловете през едитора (но не всички), както и съм ги вземал от сайта на webzen. С други думи много скучна, времеотнемаща, трудоемка и ненадеждна работа. Естествено желанието ми мина доста бързо, а нямаше и интерес, нямаше реални тестове в игра затова и остана недовършено. За момента бях изпреварил времето, защото половината от предметите за 12 сезон IGCN едитора не ги разпознаваше, а аз бях ги добавил във функцията. За разлика от тях, аз въпросителни в съндъка нямах.

А ти, щом имаш банда от девелопери, ангажинари да ти правят плъгини, които продаваш, нека ти фикснат и функцията. Не разбирам какво се оплакваш тук, че нещо не работело. Нали не очакваш някои от нас да ти я нагласи ? :D

https://darksteam.net/threads/dtweb-2-0-release-r00tme-version.22207/page-15
5a2a8feb8576d9e3e90fc64039040122.jpg
 
Last edited:
Не съм казал, че искам да ми я нагласява някой :) сървърните файлове са платени - https://ltp-team.com/
Има къстъм предмети, но тях сме ги добавили.
 
Last edited:
Защо не пробваш с функцията на @r00tme, която е за по-нови сезони?
 
Здравей,

Малко съм объркан, може ли линк ?
Аз дори не изтеглих системата от тук, а от гитхъб.
Ако трябва да съм точен - https://github.com/r00tmebaby/DT-Web-2.0-MuOnline-CMS-All-Seasons
Мога да ползвам някой дифф чекър в нета, за да сравня 2-та скрипта и да видя къде може да има промени, за да ги въведа.
Между другото ние от функция я редактирахме на метод, тъй като системата е МVC.
Дори добавихме някои проверки, тъй като под PHP 8.1 не тръгваше без грешки.
Ако някой иска, мога да я споделя, тъй като си работи и отделно извън системата. (разбира се с 2-те таблици там за jewels и предметите)

Ще съм благодарен, ако споделите как да оправя проблема...
 
Качи я и дай да видим какъв хекс връща от fire crackers или качи целия сайт.
 
Щом си го изтеглил от моят гитхъб това е последната версия на фунцкията за всички сезони, но както казах по-горе тя е тестова. Недей разчита на нея особенно в продукция. Иска много тестове, най-добре щом имате конкретен сезон просто си я нагласете за него. Махнете всичко що касае другите сезони... то си намирисва на пренаписване, но така е най-сигурно ако нямате нещо готово.

А иначе по-разумният вариант е да потърсите нещо, което е готово релийснато и тествано, че работи (говоря за уебсайт), вместо да се мъчите с тази функция. Сигурен съм че има такива вече, които поддържат и последните сезони.
 
Last edited:
Да речем, че стане някак си, но той има в инвентара 7fire crackers, а то показва 20-тина box of luck...
Това как да го оправим ?
Значи нещо е доста грешно 😀 да не би тези къстъм файлове да имат по дълги хекс кодове на предметите и от там да идва проблема (вместо 32 да са 64 или вместо 64 128 и тн.)
 
Опциите на предметите не са както трябвя, пендантите са с грешни опции
 
Опциите на предметите не са както трябвя, пендантите са с грешни опции
нарочно пускат безплатно да се зарибиш и после искат 💸 да го оправят. мръсници и подлеци
 
Някой случайно да може да го оправи?
 

DTweb Installer​





Database Connection​



PHP 5.2 or higher(PHP 5.6.23) Ok
PHP 5.4 or over(PHP 5.6.23) Fix




  • Apache/2.4.17 (Win32) OpenSSL/1.0.2d PHP/5.6.23
  • Database client version: libmysql - mysqlnd 5.0.11-dev - 20120503 - $Id: 76b08b24596e12d4553bd41fc93cccd5bac2fe7a $
  • PHP extension: mysqliDocumentation curlDocumentation mbstringDocumentation
  • PHP version: 5.6.23


пробвах всико което сте описали (и в коментарите) но не се получава, моля за съвет, така като гледам не иска да се свърже със SQL SERVER
 
Last edited:
Sure, if you describe both systems in an understandable manner (preferably a list of requirements/use cases) I can step in to implement them if I like the idea.
 
  • Like
Reactions: Dea7h