[Release] DarksWeb 0.3 UPDATE

Web Market

Ако има и маркет,то този WEB просто няма да има равен.Жив и Здрав да си.Ползвах го 1 месец на работещ сървър никакви проблеми не ми е правил,просто перфектен.
 
Ако има и маркет,то този WEB просто няма да има равен.Жив и Здрав да си.Ползвах го 1 месец на работещ сървър никакви проблеми не ми е правил,просто перфектен.

Много лесно се интегрира :)
 
c563a98f9cec.jpg

в query добавлене

Някой може ли да качи този темплейт ?
 
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in C:\xampp\htdocs\mu\inc\config.php on line 12

start your 0.4 update with sqlsrv_connect :)
 
Memos ако няма нищо против,ще ви направя този темплейт http://darksteam.net/releases/[release]-gamez-muweb-20929.html за DarksWeba

Доста време мина, и не видях някой да има против да го има.
Мисля че се пада №5, затова го направих в папка 5
Просто разархивирате в \templates\ ,
и променяте в конфига $web['template'] = 'templates/5/';
Не съм доволен как стана, но Вие ще си го преправите.

Template 5

>>MEGA<<
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS.. how to fix it-.- i delete all cookies and all but same problem with all internet explorers..
 
Ще ме накарате и аз да изтегля този уеб и да добавя някои темплейт.

Аз се чудя , що не си го направил вече. (xax) Ти поне си факир в тази област ... (xax)
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
Аз се чудя , що не си го направил вече. (xax) Ти поне си факир в тази област ... (xax)

Е да бе, чак пък. Стига глупости, тук има хора, които са милиони пъти по-добри от мен и това което правя. Разликата е може би е, че аз имам повече свободно време и което е по-важно го правя без пари, щото не ми е професия а хоби. Само това.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Е да бе, чак пък. Стига глупости, тук има хора, които са милиони пъти по-добри от мен и това което правя. Разликата е може би е, че аз имам повече свободно време и което е по-важно го правя без пари, щото не ми е професия а хоби. Само това.

Изтряскай тогава тоя дизайн където съм го качил на ЗТеам weba (xax)