[Release] Modules for DarksWeb 0.3

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
не знам защо ползвате все още това <center></center> :) a до колкото при това, колко хора има най-много в сървара в моя сайт съм си го направил с нова таблица и пхп код който е на 3 реда
<center></center> го ползвам понеже го слагат обикновено в някоя таблица отстрани и като е <center></center> по готино седи или поне мен по ми харесва :D а доколкото това на PHP код ако примерно в даден момент имаш примерно 50 човека и никои не влезе в сайта за да стартира PHP кода а после като останат 20 и чак тогава влязат няма ли да не ти ги запише тия 50 че са били максимума ?
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
<center></center> го ползвам понеже го слагат обикновено в някоя таблица отстрани и като е <center></center> по готино седи или поне мен по ми харесва :D а доколкото това на PHP код ако примерно в даден момент имаш примерно 50 човека и никои не влезе в сайта за да стартира PHP кода а после като останат 20 и чак тогава влязат няма ли да не ти ги запише тия 50 че са били максимума ?

Може да ползваш align='center' или style='text-align: center;' ... А колкото до това с онлайн рекорда, как иначе ще успееш да го направиш? Можеби може да се бутне конект сървъра, и той да проверява и упдейтва таблицата ти с рекорда, но се съмнявам да успееш... Така, че от сайта ти е най удачният начин...
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
така ето как да си направите един MAX Online Players с SQL JOB :)
въведете този код в SQ: Query Analyzer
PHP:
use MuOnline
CREATE TABLE MaxPlayers
(
ID BIGINT,
MaxPlayers BIGINT,
)
INSERT INTO MaxPlayers (ID,MaxPlayers) VALUES ('1','0')
отваряте Enterprice Manager > Microsoft SQL Server > SSQL Server Group > (local)(windows NT) > Managment > SqlServer Agent > Jobs
десен бутон на Jobs и избирате "New Job..." след това на Name: пишете някакво име после и в Description: същото като името пиша аз :D сега отивате на раздел Steps и там избирате "New..." и ви се показва нов прозорец :)на SetpName напишете някакво име после на Database изберете MuOnline и после в Command въведете следния код
PHP:
DECLARE @MAX BIGINT
DECLARE @MAX1 BIGINT
SET @MAX = (SELECT COUNT(ConnectStat) From MEMB_STAT Where ConnectStat='1')
SET @MAX1 = (SELECT MaxPlayers From MaxPlayers Where ID='1')
IF @MAX1 < @MAX
Begin
Update MaxPlayers Set MaxPlayers=@MAX Where ID='1'
End
след като го въведете изберете Parse и ОК на прозорчето което ви се показва след това давате Apply и OK така следващата стъпка е да отидете в раздел Schedules и там натискате "New Schedule..." на Name: отново въвеждате произволно име и след това цъкате "Change..." отваря ви се нов прозорец в него при Occors избирате Daily след това отивате по надолу и избирате Occurs every сменяте Hour(s) на Minute(s) и давате ОК след това отново ОК после избирате Apply и OK
след което ето и кода който да сложите в сайта за да виждате колко са MaxOnlinePlayers
PHP:
<? $max1 = mssql_query("SELECT MaxPlayers FROM MaxPlayers WHERE ID='1'"); 
   $max = mssql_fetch_array($max1);?>
	      <tr>
                <td width="130">OnlineRecord:</td>
                <td > <?=$max['MaxPlayers'];?></td>
              </tr>
това е ако го слагате в indexa при ServerInfo-то :)

Важно ако искате да работи трябва да си пуснете SQL Server Agent !
 

NEMES1S

New Member
Joined
Jul 4, 2012
Messages
229
Reaction score
26
Тепърва се запознавам с този website наистина е много готин но немога да се справя с някой от модулите ако някои иска да ми помогне може да ми пише на скупе: avroramuowner
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
New Update
+ Update GetZen - вече дава Zen-а в Bank, играчите не могат да си добавят stones като напишат числото с "-" и има добавено ако се дадат над определен брой да дава по повече Zen :)
+ Update BankPutZen - вече не могат да си добавят Zen и е оправен MAX-а
+ Update BankGetZen - вече не могат да си добавят Zen
 

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
New Update
+ Update GetZen - записва в Банката зен-а като милиони
+ Update BankPutZen - записва в Банката зен-а като милиони
+ Update BankGetZen - Тегли от в Банката зен-а като милиони
това съм го направил за да може да се съберат повече пари :) така може до 14 цифрено число :)
 

123321123321

New Member
Joined
May 11, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Здравейте можете ли да ми направите тези смяна на име и тези другите които изискват стоне да бъде с кредити благодаря ви предварително :)
 

Dude

Active Member
Joined
Feb 9, 2015
Messages
151
Reaction score
66
Здравейте можете ли да ми направите тези смяна на име и тези другите които изискват стоне да бъде с кредити благодаря ви предварително :)

Стари и бъгави са.. Не ти ги препоръчвам като цяло.