[Release] DarksWeb 0.3 UPDATE

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Не мога да разбера на тоя темплейт от преди 15 години от Go-Link как може още да му се кефите и да го ползвате. Извинете, че не допринесох по темата.
 

n0-r3al

Member
Joined
Apr 20, 2009
Messages
183
Reaction score
23
5324

Или някой да сложи този темплийт.
Ще сам му благодарен. Акп има някой де :D
 

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
Темплейта е същия, както гледам, цветовете си идват от самите модули, които ти нямаш в този уеб. Нямаш система за новини, касъл сийдж, фейсбук фрейм и евент таймери, модули за да изглежда по същият начин.

Трябват ти няколко стила да подмениш и си готов:

1.Таблицити им слагаш header с градиент, който вътиш наобратно за subheader, единият път започва с горе бяло долу сиво, после долу сиво - горе бяло. Generator
2. Текста на таблиците е с bold и цвят #5D6977
2. Таблиците с бордер всичките #F5F5F5
3. Всяка колонка див таг в която имаш съдържание има border-top: #5D6977 и сякаш border-radius: 5px 5px 0 0
4. Един син фуутър 20 пиксела

Аз друго не виждам, останалото е от модулите.
 
Last edited:

kalibg

Member
Joined
Apr 5, 2010
Messages
148
Reaction score
7
имам проблем с Guild-a не ми показва точките ? някой да помогне :(Без име.jpg
 
Last edited:

x1oznoeR

Member
Joined
Sep 6, 2015
Messages
41
Reaction score
4
1667777125494.png

Някаква идея, как да го оправя..
Server files: DarksTeam 97d+99i
 

chichoDqdko

Member
Joined
Oct 9, 2020
Messages
54
Reaction score
23
SQL бърка колонка със стойност, което е нормално след като не е указано в заявката кое какво е изрично. Трябва да промениш всички заявки, ако искаш да използваш този сайт с точно този SQL.

Това:
PHP:
$accountid=mssql_fetch_row(mssql_query("SELECT AccountID FROM Character WHERE Name='$charname'"));

Трябва да стане така:
PHP:
$accountid=mssql_fetch_row(mssql_query("SELECT [AccountID] FROM [Character] WHERE [Name]='".$charname."'"));

Мисля, че може и така:
PHP:
$accountid=mssql_fetch_row(mssql_query("SELECT [AccountID] FROM [Character] WHERE [Name]='{$charname}'"));
 
Last edited: