[Help] Connect Server Error

term1nat0r

Member
Joined
Oct 25, 2009
Messages
50
Reaction score
1
Connect Servera ми дава по 1-2 пъти на ден ерор. Направил съм си един конект сървър като ми стане така слагам него и да се оправи. Но пак става така. Ето ви пик
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    693.7 KB · Views: 85
В Windows-а .
Ползвай CS-а на BoR TeaM и няма да имаш тоя проблем а дори и да го имаш поне ще може да се влиза в сървъра но пак акаунтите които са забили ще остават в игра .
И няма да dc всички от игра с него .
 
Готово . :)
 

Attachments

  • 3.rar
    995.2 KB · Views: 195
Това ми е лог файла за днес.
8:5:43 <<================== Connect Server Starting ==================>>

10:8:44 Error : File : [c:\work\muproject\muconnectserver\source\giocp.cpp], Line : [412]
10:8:44 Error Thread : GetQueueCompletionStatus() (183, The network connection was aborted by the local system.

)

10:8:44 Error : File : [c:\work\muproject\muconnectserver\source\giocp.cpp], Line : [412]
10:8:44 Error Thread : GetQueueCompletionStatus() (183, The network connection was aborted by the local system.

)

10:14:10 <<================== Connect Server Starting ==================>>

12:47:10 Error : File : [c:\work\muproject\muconnectserver\source\giocp.cpp], Line : [412]
12:47:10 Error Thread : GetQueueCompletionStatus() (183, The network connection was aborted by the local system.

)

14:29:58 <<================== Connect Server Starting ==================>>
 
Използвай на бор цс-а и при мен го има същия проблем на едното ми пц ...
 
Този cs немога да го подкарам нещо слагам го в папката променям ipto сменям порта и отгоре вдясно на муто пише у аре дисконектет фром да сарвар.