[Help] Проблем със Connect Server-a

g0mez

New Member
Joined
Dec 8, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Здравейте ! Искам да ви помоля за помощ, и разбира се ако ви се занимава да ми помогнете :)
Значи проблема ми е следния, след известно време след като съм пуснал сървара, ми показва някаква грешка в Connect Server-a (CS) ... помъчих се да я оправя но без успех.. Ако може помогнете :)

Ето я и грешката:

3130138t.jpg


Edit : Connect Server-a ми е от сървар файловете на DangerLink, пробвал съм и със други Connect Server-и , но резултата е същият... :s
 
някой някакви идей ?

И аз имах такъв проблем и смених CS-a.
А и другото което е тоя CS дето ползваш, дърпа 100мб рам ! ! !
Земи тоя на Bor_Team дето съм ти прекачил.
И си смени ип-тата в него ;)
 

Attachments

  • CS.rar
    1.2 MB · Views: 56
И аз имах такъв проблем и смених CS-a.
А и другото което е тоя CS дето ползваш, дърпа 100мб рам ! ! !
Земи тоя на Bor_Team дето съм ти прекачил.
И си смени ип-тата в него ;)

този ползва само 5-10 МБ :) и няма бъгване със седмици
 
Благодаря ви много ! Сега ще тествам и следователно ще напиша какво е станало и дали го има същия проблем :) Още веднъж Благодаря (предварително)


Edit : благодаря ви за помоща но... проблема си остава... След като го сложа тоя CS , и стартирам MuServer Starup, зарежда само dataserver 1 и 2 , и като дойде ред на CS-а, забива...( направил съм всичко както трябва ) т.е Остава си на Runing... :(
Помогнете моля...
 
Last edited:
Благодаря ви много ! Сега ще тествам и следователно ще напиша какво е станало и дали го има същия проблем :) Още веднъж Благодаря (предварително)


Edit : благодаря ви за помоща но... проблема си остава... След като го сложа тоя CS , и стартирам MuServer Starup, зарежда само dataserver 1 и 2 , и като дойде ред на CS-а, забива...( направил съм всичко както трябва ) т.е Остава си на Runing... :(
Помогнете моля...

оправи си пътя не виждаш ли, че единия файл е CS.exe другия е ConnectServer.exe, как искаш да ти го зареди....
 
оправи си пътя не виждаш ли, че единия файл е CS.exe другия е ConnectServer.exe, как искаш да ти го зареди....


Благодаря ти ПРИЯТЕЛ, страшен си :) Всичко е окей :bleh: !
 
скрил си си IP то ами портовете защо неси ги скрил :D