[Help] Проблем с Connect Server

Doktora

New Member
Joined
Dec 17, 2009
Messages
100
Reaction score
8
здравейте имам проблем с коннект сървъра направил съм го да се рестартира на 20 мин обаче 2 дни се рестартира на 3тия не трагва на виндовс сервер сп2 съм някой ще помогне ли ?
 
Направил си Connect Servera, самото .ехе да се рестартира през 20 минути, това предполагам си го направил, защото се бъгва ? - Пробвай да смениш CS-ра.. аз ползвам един CS, нямъл съм проблеми с него ако искаш да ти го рарна... не си дал достатъчно инфо по темата обаче..
 
Направил си Connect Servera, самото .ехе да се рестартира през 20 минути, това предполагам си го направил, защото се бъгва ? - Пробвай да смениш CS-ра.. аз ползвам един CS, нямъл съм проблеми с него ако искаш да ти го рарна... не си дал достатъчно инфо по темата обаче..

ами даи ми го ако може ;) направено е да се рестартира на 20 минути ауто ехе-то от стартуп и след 1-2 дни спира да се пуска трябва да спирам сървъра и да го пускам наново ;) мерси предварително
 
ам аз се оправих попринцип съм с същия сега го направих на 24 часа да се реска по 1 път и сичко е точно :)