[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Хакнаха ме с тоя уеб, някакъв си Zero Cool :D
 
Хакнаха ме с тоя уеб, някакъв си Zero Cool :D

преди време и мене така ме хакваше и ми пишеше в скупе че нямам никаква защита за това ..
 
m0v3r баттлему ако е твоя и аз щях те хакна но се замислих закво да го правя какво ще получа нищо няма да получа и за тва не те хакнах иначе проверих кво имаш на компа и излезнах нищо не сам трил или пипал :)
 
m0v3r баттлему ако е твоя и аз щях те хакна но се замислих закво да го правя какво ще получа нищо няма да получа и за тва не те хакнах иначе проверих кво имаш на компа и излезнах нищо не сам трил или пипал :)

Е добре не искаш да ме хакваш, защо тогава не искаш и да ми кажеш къде са ми пропоските? :)
За да ми изтрие всичко в папката и да си бутне негов индекс без да бара базите, какъв ли е проблма...? Хайде сега нека си помагаме. Ако толкова ви се хаква защо не се захващате с чужди сървъри нали сме българи? Разбирам да бях направил нещо на някой за да ме хаква, но ...?
 
Last edited:
пропуските са ти там че трябва да смениш сайта
 
пропуските са ти там че трябва да смениш сайта

Търсих друг, но всичките са много зле, единствено този ме устройва, но явно не е защитен и никой не иска да каже къде има пропуски за да се поправят..
 
darksweb 0.1 винаги ми дава грешка 119, а съм напълно убеден, че съм задал вярни ип-та, пароли и усери за базата данни. За дарксуеб 0.3, там също излзиаше грешка от подобен тип, за съжаление..
 
сложи си хамп на даркс веб 0.1 на 2 места трябваше маиче да се смени сял паролата и на дарксвеб 0.3 и там на 2 места трябжа се сложи сял паролата
 
сложи си хамп на даркс веб 0.1 на 2 места трябваше маиче да се смени сял паролата и на дарксвеб 0.3 и там на 2 места трябжа се сложи сял паролата

Да, да подкарах я. Значи искаш да ми кажеш, че vertrigoserv-а, ми не е защитен така ли? :)
 
Да, да подкарах я. Значи искаш да ми кажеш, че vertrigoserv-а, ми не е защитен така ли? :)

не му разбирам на vertrigoserv не знам как се защитава и дали има няква защита .
 
m0v3r баттлему ако е твоя и аз щях те хакна но се замислих закво да го правя какво ще получа нищо няма да получа и за тва не те хакнах иначе проверих кво имаш на компа и излезнах нищо не сам трил или пипал :)

axaxaxa
 
Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61 ////Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../includes/denied.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\modules\rankings\online.php on line 3 ///// Nqkakvi idei pls pomognete skype:zlagato