[Release] BattleZone Web 99% Secured

Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
хора не работи контрол панела дори и след фикса,който е дал Ludaka ако може някой да ми хелпне ще съм му много благодарен мерси :) Като цъкна на ресни героя нали и е празно нищо не ми дава ... :ж
 
пиши ми на скайпа и ще го оправим :)
 
трябва ми ранкинг който поддържа 3 левел героите. като цъкна на някой герой от топ 10 му виждам новия клас но в ранкинг ги няма..
 
трябва ми ранкинг който поддържа 3 левел героите. като цъкна на някой герой от топ 10 му виждам новия клас но в ранкинг ги няма..



отвараш Rankings или там както ти е и намираш къде са ти класовете предполагам че използват $row а не array и трябва да видиш

подобно на:
Code:
if ($row[4] == 0) $row[4] = "Dark Wizzard";

така трябва да са и за БК СМ и така на татък :) просто ги добавяш новите класове с променянето на 2 неща

1 променяш тук

Code:
if($row[4] == 0) $row[4] = "Imeto na noviq klas";
като на $row[4] при теб може да не е така давам ти пример там където е == 0 слагаш номера на класа новия незнам на твойта версия как са може да си ги видиш от SQL-ла на името на новия клас го пишеш там примерно Blade Master, Grand Master, т.н ...
 
Last edited:
Обаче мен ме интересува как се борави с новините :eh:
 
Last edited:
Така реших да си поиграя и да направя някои друг Update!
Бих искал да помоля някои от Екипа да почисти нацяло темата!

New Update by Me
Update 24: Removed Upload Script- 100%
Update 25: Download Section - UPDATED
Update 26: Added in Config.php Easy change Server Name, Server Drop, Server Exp, Server Version!


Download Web Mirror 1
Download Web Mirror 2
Download Web Mirror 3
Download Web Mirror 4
Download Web Mirror 5

Thanks to newguy for help!

FIRS POST UPDATED!


Може ли някои да оправи Инфото за Characters и за Guilds щото не бацат само зарежда.
 
Може ли някои да оправи Инфото за Characters и за Guilds щото не бацат само зарежда.

кое инфо я се оточни точно да знам кво да оправам?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: burak02
Не ми бачкат опциите в логина
 
Добър саит ама можеше да сложите по яко лого :)
 
Някои може ли да ми каже от къде се сменя хедъра?
 
И аз искам знам от къде се сменя Header-а
 
Last edited: