[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Настрой си config файла ?!
 
За заглавието на сайта и другите простотии се настройва от конфинг файл не помня кой беше.. Админ панела е сложен за гейм контрол :)
 
sqlove и т.н имам във предвид .
 
Как да оправя това Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61 на 61 линия пише :
$msquery3 = "$db->Execute("INSERT INTO MEMB_INFO (memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,mail_addr,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code,memb__pwd2,fpas_ques,fpas_answ,country,gender) VALUES (?,?,'MuWeb',?,?,$date,$date,'2005-01-03','2005-01-03','1','0','0',?,?,?,?,?)",array($ps_loginname,$ps_password,$ps_person_id,$ps_email,$ps_password,$ps_recquest,$ps_recans,$country,$gender));

Инсталирах го сичко съм направил както трябва
 
Как да оправя това Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61 на 61 линия пише :


Инсталирах го сичко съм направил както трябва

Code:
$msquery3 = "$db->Execute("INSERT INTO MEMB_INFO (memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,mail_addr,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code,memb__pwd2,fpas_ques,fpas_answ,country,gender)" VALUES (?,?,'MuWeb',?,?,$date,$date,'2005-01-03','2005-01-03','1','0','0',?,?,?,?,?)",array($ps_loginname,$ps_password,$ps_person_id,$ps_email,$ps_password,$ps_recquest,$ps_recans,$country,$gender));
 
Последно да питам как да си променя Downloads там линка името
И как да добавяв нови връзки като online players,administraotrs там при тес как да си добавям нови ?
 
Помощ

Може ли някой да ми каже как се оправя това с регистрациите?Като се опитам да се регна от сайта ми излиза това : Parse error: parse error in c:\program files\easyphp1-8\www\modules\doregister.php on line 61
Качих сървъра, пуснах го, качих си сайта, друго трябва ли да правя нещо по специално за да станат регистрациите ?
 
Може ли някой да ми каже как се оправя това с регистрациите?Като се опитам да се регна от сайта ми излиза това : Parse error: parse error in c:\program files\easyphp1-8\www\modules\doregister.php on line 61
Качих сървъра, пуснах го, качих си сайта, друго трябва ли да правя нещо по специално за да станат регистрациите ?

Друго друго като за начало вземи махни Ease PHP от машината ти и ползвай XAMPP по добра идея от тази не мога да ти дам ;):
 
Друго друго като за начало вземи махни Ease PHP от машината ти и ползвай XAMPP по добра идея от тази не мога да ти дам ;):

Като ползвам XAMPP ми излиза еррор и незнам как да го оправя.Начинаещ съм, също ако може някой да ми обясни как да навържа нещата, че да може да се правят акаунти?Мерси много :)
 
Като ползвам XAMPP ми излиза еррор и незнам как да го оправя.Начинаещ съм, също ако може някой да ми обясни как да навържа нещата, че да може да се правят акаунти?Мерси много :)

Я по добре ме намери в скайп да ми обясниш на бързо за ко иде реч и да си лягам :D: скайп : the_best_3
 
Notice: Use of undefined constant gogogo - assumed 'gogogo' in c:\program files\easyphp1-8\www\adminpanel\install.php on line 11


Error ;s I use easy php 1.8 ..
 
dude only 2 secure have this muweb - XSS Injection 100% cleaned (modules)
- SQL Injection 100% cleaned (modules + lost pass) :)))))))

dude fixed and have this secure ok:

Sql Inject !!
XSS Security !!
Flood Security !!
DDoS Security !!
 
English:
That there are holes or not? Secure this web site? Is it worth using? Thank you for your answers

BULG

Това, че има дупка или не? Осигуряване на тази уеб сайт? Дали е подходящо да се използва? Благодаря ви за вашите отговори
 
... Моля тествайте и пишете ако има някакви бъгове за да ги фиксна.

Backdoor: PHP/Nst.A (PHP/ShellControl.A)

...\BattleZone_Final_6\includes\adodb\perf\perf-sys.inc.php

Резултати от сканирането (VIRUS TOTAL)>>https://www.virustotal.com/bg/file/...e72b28fd9e379c59cb83017b/analysis/1437362079/

Всички 526 файла от всички 43 папки съм ги сканирал със Spy Emergency(NETGATE) - ред по ред,
и друго не успях да намеря.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pafa7a and ivowe3
През 2015 година моля не ползвайте бози от 2008 година :D
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Сетили са се кога да го пробват (xax)