[Release] BattleZone Black Template Reskin

FreestyleR

New Member
Joined
May 14, 2008
Messages
129
Reaction score
19
Ето един стар сайт, който бях направил доста одавна, още когато EvoLuTioN и ReaL бяха го направили, взех images от сайта им и сглобих този, има още какво да се изпипа по сайта, Security т.н. ще го прегледам наново всичко, не че разбирам много но ще се постарая. Слагам Кредити на ReaL, Damian и мен разбира се, за рескин-а.
Ето снимки за тези които не са гледали Request-а.




-- Credits
- Damian - За оригиналния BattleZone Style , Security
ReaL - Some Scripts, Modules
- EvoLuTioN - images
- FreestyleR - За сглобяване и рескин-а ^^

Както казах не разбирам много, но ще се постарая да го защитя и ще го постна пак, а ако има някой, който иска да помогне за защитата да ме намери по скайп ;)

Download link is attached.
Линка за сваляне е прикачен

П.С Ако откриете някакви Шелове или други мизерий да знаете, че нямам нищо общо!

News се пише от http://127.0.0.1/modules/cutenews/, user and password are default: admin, 1234.
След инсталация триете папката Install(за новодошлите).

Едит: Забравих да кажа, че ранкинга съм го сменил, не помня кой ми го даде но беше от Help от тема Codes!
Ако искате да не ви хакнат, след инсталация на уеба през 127.0.0.1/install/install.php изтрийте administrator.php, папката install и папката administrator!
Благодаря, че ползвате уеба!
 

Attachments

  • BattleZone Reskin by FreestyleR.rar
    1.4 MB · Views: 360
Last edited:
особено този банер е трепач
 
Добре се е получило и дано няма сложени дупки в сайта.....
 
config.php missing?
adminpanel\includes\Freestyler.php ?
Правиш се на голям кодер като преименуваш от damian на freestyle ?
Дето вика едно аверче ЕГАСТИ!
 
Last edited:
config.php missing?
adminpanel\includes\Freestyler.php ?
Правиш се на голям кодер като преименуваш от damian на freestyle ?
Дето вика едно аверче ЕГАСТИ!

config.php не липсва, просто трябва да си инсталираш уеба, и всеки знае, че админ панела е на дамиан, това го бях преименувал одавна, вярно моя грешка, но не се правя на кодер, при положение, че съм написал, че не разбирам много. Аз поствам сайта, а не админ панела :D :D
 
Last edited:
ne e zle 4/10
 
Last edited:
Мой съвет // Според мен аз бих взел images от тоя сайт и ги сложа на оригиналния на ReaL щото съм сигурен че там НЯМА дупки :)
 
Има 1, но като пусна DarksWeb0.1 Full ще е чист ;]
 
Guys Why i see that error when i try to register of this web... ----->

Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\1\modules\doregister.php on line 61
 
дизаина на саита е хубав 7/10 но дамиан всеки път остава по една,две дупки :d
 
Тфоита работа по тоя сайт е да земеш картинките и да ги заместиш със старите ......А тфа лого е толкова грозно и грам не отива на сайта ....
 
Браво не е зле
 
лошото е че всичко е еднообразно(всички му та с подобни сайтове)... иначе давам 10/10 Банера не ми харесва но това не е проблем :)
 
и аз съм за 10/10 ;)
п.с колко дупки има в този уеб?
 
опа, някой да ми истрие поста