[Release] BattleZone Web 99% Secured

Web Is FIXED!
[1] - New Code!
[2] - New Modules!
[3] - News System Is changed (cutenews) (_system/cutenews) (acc:Admin password:1234)
[4] - No More Errors and hacks ;)

Download Link: Attachment!

PS. За тези които за пръв път слагат сайт! Вземете инстала и инклудеса на мууеб 0.8 и интсалнете уеба. За да ви работи Топ листата и Потребителския панел! Ако има проблеми пишете ;)
 

Attachments

  • htdocs.rar
    865.1 KB · Views: 2,525
Last edited:
  • Like
Reactions: WineR and NoFeaR
Искам да попитам къде освен config.php трябва да се смени sql password защото при инсталиране стига до Step 3 и дава SQL failed!?
 
  • Like
Reactions: Nachiito
а някакви идеи за бан по IP ?? че получих няколко атаки от 1 и също IP с искам да го маахна :D
 
Last edited:
Искам да попитам къде освен config.php трябва да се смени sql password защото при инсталиране стига до Step 3 и дава SQL failed!?

Изтегли си ъпдейта, който съм направил на сайта! (edit conf.php)

До Хамлет:Има такава тема във форума, но ето ти скрипт слагаш го в индекса :
PHP:
<?
$count_blocks = 0;
$ip_lines = file("ip.txt");
$count = count($ip_lines);
foreach($ip_lines as $single_line){
 $ip = explode("#", $single_line);
 if($ip[1] == $_SERVER['REMOTE_ADDR']){
      die("You are not able to view this website,<br>Contact server administrator.");
 }
}
?>

Създаваш текстов файл с име "ip".txt и там пишеш следното
PHP:
#ipto което искаш да банираш
 
мерси, съжалявам ако знаех... (speechless)
 
why on 99b db not work user panel?????

try here www.mumorgan.gr and login in website

user : test
pass :test

help plz why can't see modules???
 
Last edited:
help plz sombody tell me were is the problem i cant see modules wen i login on control panel .........
 
искам да попитам 2 неща:

1.Къде се намира хедера зада сменя картинката
2. Как да сменя информацията в Statistic
 
Coders:Respect,NoFeaR,Real,MeMoS,RPO,DestructiO, Damian,3yeka,SnG Все голями имена Браво :)
 
Coders:Respect,NoFeaR,Real,MeMoS,RPO,DestructiO, Damian,3yeka,SnG Все голями имена Браво :)
ний сме от далйеко говорим мйеко и казваме твърдо нйе на ядреното въоражаванйе ! хеадера е в индекса...
 
Имам проблем с Усер Панела.. не ми дава нито да се чистя нито да аддвам точки нищо плс хелп