[Release] BattleZone Style By Damian & ReaL

Nice, but there are some holes from the modules, just need to change some things in the source code... U probably know what things im talking about ^^
But it's not that easy to be injected by the lamers ^

8/10

Постарай се да си оправиш и малко бъгчетата в него . Виждам че неможе да се регва !!! иначе 9/10 за труда :)
 
@achov ang aragorn
i cant find in black color
i already change all #000000 to #FFFFFF But nothing change..
the text is still black
 
Постарай се да си оправиш и малко бъгчетата в него . Виждам че неможе да се регва !!! иначе 9/10 за труда :)

Фикснали сме ги много отдавна и е release-нат, ама не следите :)
DarksWebs... :p
 
При регистрацыи акаунта выбевает ошыбку Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in c:\appserv\www\modules\doregister.php on line 61 я незнаю шо мне делать кто знает помогите плиз!
 
Fatal error: Call to a member function on a non-object in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\muweb.php on line 44 on easypyp
Fatal error: Call to a member function on a non-object in c:\program files\easyphp1-8\www\includes\muweb.php on line 44 on xampp
kak da se opravq.nesam instaliral flex2k
 
Защо при регистрация дава този еррор?


Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61
 
На мен ми казаха че има дупка в guilds вярно ли е??
 
Между другото ZeRoCooL успя да го хакне (speechless)
 
Явно няма кой знае каква защита ...така че не се хвърлайте на високи оценки ;д
 
не знам дали има дупка но оняден като разглеждах веба видях шел
 
При регистрация:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in D:\VertrigoServ\www\modules\doregister.php on line 61

При преглеждане на играчите (Online Players):
Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../includes/denied.php' (include_path='.;D:\VertrigoServ\Smarty') in D:\VertrigoServ\www\modules\rankings\online.php on line 3

wtf?

+ Това като се опитам да се логна с усер ацц и парола не влиза... Сайт с толкова бъгове.... наистина се надявам да е защитен макар, че ме съмнява...
 
Last edited:
пич виш датата....

Какво има да и гледам? Оправих си другите проблеми остана само логина... Когато се опитам да си вляза в акаунта не влиза връща ме пак на логин.
 
Какво има да и гледам? Оправих си другите проблеми остана само логина... Когато се опитам да си вляза в акаунта не влиза връща ме пак на логин.

md5 !?!
 
Никой ли не може да помогне...? ;(
 
na koq wersiq ti e serwera
pp:sry za latinicata nqmam kirilica :)