[Req] Търся хост

parolatati

New Member
Joined
Sep 3, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Търся Хостери СЪС РЕАЛНО ИП АДРЕС 2гб рам 2 -ддр процесор който иска дами пише на skyp:haker4e322 Заплащам всяка седмица по 20 лева
 
Следващият път пускай на правилното място темата!

AMD Athlon 2.0GHz (Dual Core), 4GB RAM и ~200GB HDD с приличен интернет от който са ти гарантирани 20Mbits BG/INT за 100лв. месечно.
FULL root control имаш и с каквато OS искаш.

Условие,
плащаш преди да ползваш машината и след истичането на месеца имаш 5 дена да си платиш за следващия ако ли не спирам сървъра.
 
виш ся никой няма се навие за 20 лева щото тока на месец излиза кам 80-90 лева !!! реално той не печели нищо а само тебе те обогатява !!! иначе за по добри условия аз сам навитак интернет 100 мб доло има тест -> !!!
 
виш ся никой няма се навие за 20 лева щото тока на месец излиза кам 80-90 лева !!! реално той не печели нищо а само тебе те обогатява !!! иначе за по добри условия аз сам навитак интернет 100 мб доло има тест -> !!!

Tи луд ли си ? Какви 80-90 лева не сам спирал PC от 6 месеца и не сам платил повече от 50 лева. Отделно работят още уреди ... Ти нещо си се объркал ... 100 лева на месец е доста добре според мен .. Тия твойте схеми ти предлагай на балалайките на село ! :)
 
Кво ми смятате тока,ами интернет примерно по 30 лева на месец....Някой ще се навие само за 50 лева и нагоре :)
 
Момчето казва, че << Заплаща по 20лв. всяка седмица>>, месеца има 4(четири) седмици, замислете се по 4седмици по 20лв. колко пари излизат на края на месеца.
 
Ако си навит пиши ми на skype - mus1c.0nly
Ето какво предлагам:
RAM 1gb DDR2
CPU: Dual core 2.5 ghz
HDD2: 40gb+80gb
Интернет: 2mb/s download+upload - (смятам че е досатъчно)
Комютъра не го използвам поради причитната че имам още 2 лаптопа.
Не е проблем да се държи 24/7. Компа е с преинсталиран windows и инсталирани само mozilla и skype.
Предлагам постоянен root достъп с teamviewer.