[Req] Търся хост за MuOnline сървър 99b+ версия

Ако промениш версията и го направиш хард от рода на 100, 150 екп; дроп 45-60, без уебшоп, без кредити, без маркет и въобще такива работи и обещаеш поне 60-70 он дневно, платиш за услугата естествено, тогава ми пиши на лично. Интернета ми е 93down speed и 95up speed, ping 1ms, машина 4гб рам, 1 тб хард диск, 1 гб видео, 3.11 мгх процесор. Speedtest.net by Ookla - My Results ето и снимка. Благодаря! :)

Няма как да ти ОБЕЩАЕ 60-70 онлайн дневно. Това дали ще имате по толкова онлайн зависи от това дали сървъра е направен качествено или не, въпреки че понякога и качествените сървъри не стигат по 60-70 човек онлайн.
 
  • Like
Reactions: Rush
Няма как да обещая 50-60 он.Хост си намерих.Благодаря за мненията по темата.
 
Близо имат "реално ип" и портовете се отварят точно за 32 секунди :)
 
Близо имат "реално ип" и портовете се отварят точно за 32 секунди :)

След колко секунди затварят порта като ти направят DDoS атака :D. Трябва да се мисли и за атаките.
 
  • Like
Reactions: Shaker
Близо имат "реално ип" и портовете се отварят точно за 32 секунди :)
Имах проблем при отварянеттона портовете.Питай ivailo99 сега всичко е ок.Темата е за триене
 
След колко секунди затварят порта като ти направят DDoS атака :D. Трябва да се мисли и за атаките.

Е той каза, че не може да ги отвори :) а за защитата да си мисли :)
 
Някой може ли да ми помогне.. и аз имам ползвам рутер, а искам да направя сървър. На Vivacom съм.