[Req] Търся си сървър към който да се присъединя

shmurito

New Member
Joined
May 21, 2014
Messages
7
Reaction score
1
Здравейте! Та така ... Казвам се Петър, на 17 години съм от гр.Перущица об.Пловдив.Занимавам се с му от доста малък ,но започнах да се занимавам истински със сървъри и сайтове след като навърших 14 години.
От отдавна си търся надежден сървър,който няма да умре след 2-рия месец както повечето от сървърите в момента. Предлагам услугите си на Gm/Administrator като мога да отделям по 3 до 5 часа на ден за сървъра и сайта/форума.Също така ще се опитам и да помагам финансово на въпросния сървър(като купуване на домейн! ако нямате и т.н.) Мога също дака да ви помогна във форумната част... уменията ми с phpbb3 & phpbb2 са ми доста на ниво .....бих казал 10/10
Най-добър в администраторството съм в 99b сървърите,както и в сезон 3 епизод 1 :) От няколко седмици съм се навил много да си намеря добър сървър и екип и започнах да чета доста за сървърните версии и общо взето за самата игра!
Това беше от мен,ако желаете още информация може да питате каквото ви интересува :)
Благодаря и лека вечер!
 
Какво точно очакваш, като задължения и в замяна за да знам дали се вписваш в това което на мен ми трябва
Намери ме на skype: zdcomputers