[Req] Търся хост за MuOnline сървър 99b+ версия

Rush

New Member
Joined
Jul 29, 2014
Messages
16
Reaction score
1
Заглавието само говори за себе си.
Изисквания:
Рам минимум 2 ГБ
Процесор минимум 2.8
Реално ИП
Компютъра да не се спира 24/7


Инфо за сървъра кого ще пуснем ако намеря хост:
GENERAL INFORMATION:

Version: 99b+
Experience: 9999x
Drop rate: 100%
Bless Bug: ON
Start up points: 400
Box in shop: ALL (Devias)
Jewels in shop: ALL
Stat Points Per level: 10
Reset level: 350
Max level: 400
Max reset: 999
Reset points: 2000 (Reset stats)
Max stats: 32767
Guild create level: 100

SUCCESS RATES:

Jewel Of Soul Success Rate : 100%
Jewel Of Life Success Rate : 100%
Item 10 Success Rate : 100% (No Luck : 100%)
Item 11 Success Rate : 100% (No Luck : 100%)
Item 12 Success Rate : 100% (No Luck : 100%)
Item 13 Success Rate : 100% (No Luck : 100%)

SERVER EVENTS:

Game Master Events (See forums)
Battle Soccer
Blood Castle
Chaos Castle
Devil Square
Golden Dragon Invasion
Guild War
Red Dragon
Trade

AVAILABLE COMMANDS:

/post [MESSAGE] (Level 10 and 1000 Zen is required to use that command)
/war [RIGHT CLICK ON OPPONENT GUILD MASTER AND PRESS ENTER] (Declare guild war)
/soccer [RIGHT CLICK ON OPPONENT GUILD MASTER AND PRESS ENTER] (Battle Soccer match)
skype за връзка:evgeni.genow
 
  • Like
Reactions: [email protected]
моето предложение е да си купиш машина и да си направиш сървър няма сериозни хора ако имаш пари може да си наемеш сървър и да го ползваш това е моето предложение
 
Мене ако питате човека не си е взимал дневната доза. (xqx)
 
Даже човека и изисквания има :D
 
моето предложение е да си купиш машина и да си направиш сървър няма сериозни хора ако имаш пари може да си наемеш сървър и да го ползваш това е моето предложение

Машина имам, но съм със два рутера и съм на близо, няма как да си направя ип реално .
 
Пробвал съм. ИП-то ми е статично но не е реално ако не вярваш да ти дам ид и пасс да пробваш, портовете немогат да се отворят.
 
Last edited:
Ти му обясняваш че няма такова нещо реално ип и той пак :D Целия проблем се върти около рутера ти.
 
Ок ип-то ми е статично но немога да си направя сървър
 
Портове+ зад клавиатурното устройство
 
ИВО не ми трябват ненужни коментари казах ти нестава пробвал съм! Ако си мислиш че можеш да ми отвориш портовете ще ти дам ИД и ПАСС. Само ми кажи.
 
Търсачка.Близо са махнали тази опция ходих и питах. Ако можех да си отворя портовете нямаше да си търся хост ! Ти май май само за коментарите отг по темите на хората и да се правиш на умен ?
 
Каква опция са махнали к'ви 5 лева?
 
Абе приятел не ми се занимава със теб уди в бякой офис на близоо и кажи да ти направят ип-то статично и виж кво ще ти кажат! Ще помоля darksux да ми помогне със портовете ако има свободно време
 
Аз все едно не съм на близу :D: целия проблем ти е в рутера...

btw писал съм ти в скайпа преди 20 минути

btw 2 ти още не разбра какво означава статично и динамично ип

цитат от wikipedia
В зависимост от връзката на даден потребител с Интернет, IP адресът може да бъде един и същ всеки път, когато той се свързва с Интернет – статичен IP адрес, или различен за всяка сесия (но първата му част си остава същата) – динамичен IP адрес.

следователно ти дори и да си със динамично ип винаги можеш да имаш сървър стига рутера ти да не блокира портове.
 
Last edited:
Rush проблема ти е в рутера и аз съм да blizoo със "реално ип" дори и да нямаш "реално" можеш да си закупиш от доставчика (blizoo) а проблемите който имаш са само от портовете и без "реално ип" можеш да направиш сървър само трябва да сменяш ип-то всеки път когато се смени :)

ПС: имаше тема във форума как става с no-ip.com
 
  • Like
Reactions: ivowe3
http://darksteam.net/buy-sell/[sell]-vps-web-hosting-19311.html -услуги и цени.
Ако не ти се занимава да четеш.

ПП: Твоя проблем с близоо се оправя няма доставчик който да не продава реално ИП освен ако не е в някое село и идея си нямат за какво става дума тези който продават.
 
Абе не знам как е положението с близото ама в Търново и околията Мегалан (Ментел) забраниха достъпа на юзърите до рутерите (пляснаха пароли). Направили са уеб форма да си отваряш портовете от техния сайт (бати тъпотията). Та това се решава, като разбереш мака, резетнеш рутера и си го сетъпнеш, както ти е кеф :)
 
Ако промениш версията и го направиш хард от рода на 100, 150 екп; дроп 45-60, без уебшоп, без кредити, без маркет и въобще такива работи и обещаеш поне 60-70 он дневно, платиш за услугата естествено, тогава ми пиши на лично. Интернета ми е 93down speed и 95up speed, ping 1ms, машина 4гб рам, 1 тб хард диск, 1 гб видео, 3.11 мгх процесор. Speedtest.net by Ookla - My Results ето и снимка. Благодаря! :)