СМЪРТ ЗА ЦИГАНИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Колкото и да говорим и да обиждаме на никой нищо неможем да направим защо ли?

Причина: само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа! (nqh)

аз предлагам да направим група с която да помогнем на др бели нинджи да могат да yбиват черни нинжди :D
 
Колко и да ги мразим и плюем, не можем просто както някои се изразиха "да ги изтрепем" (като хлебарки). Законът не ни го позволява, а и съм сигурен, че който и да е от този форум а и по принцип който и да е, дори да успее да убие един циганин, то той или тя никога няма да същият човек. Колкото и да си мислите, че ги мразите и искате да ги избиете, съмнява ме наистина да убиете друг човек. Малко са хората, способни на това. А и защо да се изтрепват като има по-умни и лесни начини да бъдат премахнати... Единствените хора, които могат да направят нещо по въпроса, някаква промяна, това са мушмулците от правителството, но едва ли ще си мръднат пръста.. Свиквайте.. Българите бягат навънка, а България я завземат турците и циганите. Кратко, точно и ясно. Тъжната, но непоклатима истина.

+10
 
Приятели,не мисля че тази тема има нужда да бъде обсъждана.
Не трябва да се проявява накакъв вид дискриминация защото както каза дарко,има и честни има и нечестни роми.
Нека да си имаме уважението с честните: :)
 
Приятели,не мисля че тази тема има нужда да бъде обсъждана.
Не трябва да се проявява накакъв вид дискриминация защото както каза дарко,има и честни има и нечестни роми.
Нека да си имаме уважението с честните: :)

честните роми са едно на сто :)
 
честните роми са едно на сто :)

Не точно.
Познавам доста 'роми', които са записали право, архитектура и т.н.
 
Правило номер три гласи " Вулгарният език е строго забранен (псуването)."

^.^ Яко спазване на правилата :) !
 
Правило номер три гласи " Вулгарният език е строго забранен (псуването)."

^.^ Яко спазване на правилата :) !
Жалко че нямам права за този раздел,до сега да съм я изтрил.
 
с тая тема обиждате protect (nqh)
 
с тая тема обиждате protect (nqh)
А с тази тебе.
Замълчи преди да си станал за смях.(В същност като се замисля ти вече си станал...).;)
 
жалак си ;)
Определено си "жалък"...едвали някой ще отрече че тъпизмите ти са толкова жалки че и пенсионер не би се засмял на тях.(puke)
Казах ти по добре замълчи,няма смисъл да правим простотията ти публично достояние(опа в същност всички знаят). ;)
 
Аре спирайте и двамата сте жалки, сега доволни ли сте ^_^
 
смешен си ми, до вчера никой не зачиташе всички бяха боклуци за теб ся оп кво стана (nqh)

btw през хуя ми е кво пишеш за мен, нямам 3 самочуствия като теб ^^
 
  • Like
Reactions: NoFeaR
Не разбирам само, защо постоянно се карате за едното нищо, за глупости... (hmm)
 
Не точно.
Познавам доста 'роми', които са записали право, архитектура и т.н.

Има два вида образцовани роми!Такива който се срамуват че са роми и такива който искат да кажат на всички да следват тяхния пример!
 
Мамка му а защо започва така темата с правилата - "Всеки регистриран в този форум се задължава да спазва следните правила" ?

И вече по отдоло се обяснява за секците :) ! Явно си чел през пръсти.