СМЪРТ ЗА ЦИГАНИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

m0v3r

New Member
Joined
Feb 14, 2010
Messages
306
Reaction score
2
Гледахте ли ги ония нагли копеленца по БТВ преди малко? Леле тия двамата братя ако ми се мярнат пред очите ше ги еба ше ги бия и ше ги заколя по най мъчителния начин. ДЕБА НАГЛИТЕ КОПЕЛЕНЦА....... :chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair:
 
Както казва 1 мой приятел!Щом си черен незаслужаваш да живееш!!!
Циганите са със повече права от нас брато и защо?
Защото тъпата ни оправа го прави така! И докога се питам ще продължава това?
Единственото решение за тия цветнокожи г*адове е смърт,точка и край!!!
 
Щом сега изпитвате такава омраза, не мога да си представя какви изродчета ще станете , когато минете 20.
Като оня изверг ,дето отряза краката на онова куче.
 
Ако всеки ден по 10 цигани бъдат убивани след 10 години няма да има и 1 ;)

ДА ИЗЧИСТИМЕ СТРАНАТА ОТ СМРАДТА!!!
 
1-во Несъм "изверк" като този кадето е одрезал краката на кучето!
2-ро Мраза тъпата напаст "Цигани"...
3-то Обичам Държаватаси!
4-то Акоси "циганин" те разбирам напулно. :)
 
^грамотен си..

не, че съм на страната на циганите.. - те са боклуци, но щом претендираш, че си такъв 'националист', прегледай старите букварчета
 
  • Like
Reactions: bulletproof47
1-во Несъм "изверк" като този кадето е одрезал краката на кучето!
2-ро Мраза тъпата напаст "Цигани"...
3-то Обичам Държаватаси!
4-то Акоси "циганин" те разбирам напулно. :)

Съдейки по умопомрачителният ти правопис, разбирам, че си поредното леке в България , като онези от Биг Брадър.
Не съм казал, че защитавам циганите- точно обратното, но не смятам, че изразявайки го във форум ще променя нещо, а точно обратното.
Има си начини, има си пътеки , по които дадено нещо да се промени.
 
  • Like
Reactions: bulletproof47
Вижте какво ромите и те са хора не е хубаво да имате такива мисли.Поставете се на тяхно място сеедно те да говорят така за нас.Всеки има място на този свят...
 
Чесно да ви кажа не ме дразнят защото са черни.
Те са си послали да имаме такова отношение към тях.

Ако се държаха както повечето българи, а не всеки втори да е затворник, убиец, изнасилвач, пияница, крадец и т.н. отношението ни към тях щеше да е коренно различно.
От малък помня как ни ебаваха и биха като се събирахме да ритаме. 15 годишни бият шамари на лапета на по 6 - 7 години... Сега стана малко по различно ^_^
 
Вижте какво ромите и те са хора не е хубаво да имате такива мисли.Поставете се на тяхно място сеедно те да говорят така за нас.Всеки има място на този свят...
Има 2 вида роми - честни и нечестни.
На 2-рия вид мястото им не е в България.
 
  • Like
Reactions: FeliXcat
Има 2 вида роми - честни и нечестни.
На 2-рия вид мястото им не е в България.

Тъпото е ,че повечето ги поставят под общ знаменател.
 
никога няма да можем да ги избием но поне да се интегрират :)
 
Кво да ги интегрираш ? Когато не искат ?
 
Колко и да ги мразим и плюем, не можем просто както някои се изразиха "да ги изтрепем" (като хлебарки). Законът не ни го позволява, а и съм сигурен, че който и да е от този форум а и по принцип който и да е, дори да успее да убие един циганин, то той или тя никога няма да същият човек. Колкото и да си мислите, че ги мразите и искате да ги избиете, съмнява ме наистина да убиете друг човек. Малко са хората, способни на това. А и защо да се изтрепват като има по-умни и лесни начини да бъдат премахнати... Единствените хора, които могат да направят нещо по въпроса, някаква промяна, това са мушмулците от правителството, но едва ли ще си мръднат пръста.. Свиквайте.. Българите бягат навънка, а България я завземат турците и циганите. Кратко, точно и ясно. Тъжната, но непоклатима истина.
 
  • Like
Reactions: Dungeon and G0dLiK3
Колкото и да говорим и да обиждаме на никой нищо неможем да направим защо ли?

Причина: само една черна нинджа може да убие друга черна нинджа! (nqh)
 
Last edited: