СМЪРТ ЗА ЦИГАНИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

смешен си ми, до вчера никой не зачиташе всички бяха боклуци за теб ся оп кво стана (nqh)

btw през хуя ми е кво пишеш за мен, нямам 3 самочуствия като теб ^^

Хаха,същия я съм си жалко че си на друго мнение.
Зачитам този който трябва.
 
и аз не мога да разбера за какво само се каpате
One Forum,One Team
 
и аз не мога да разбера за какво само се каpате
One Forum,One Team
Първо,аз не се карам,второ,погледни кой започна.
 
Няма значение кой е започнал! Модератора трябва да следи за спазване на реда, а не да го нарушава и той, само защото са му казали нещо на него. За тези спорове си има ЛС, Skype, etc. ...

** Абе misho_rb, ти на всяка манджа мюрдия и то по няколко пъти.
 
Аз съм модератор а той Team Member?!На него му е позволено да ми се заяжда ли?
btw той ме блокира в скайп ;)
 
Аз съм модератор а той Team Member?!На него му е позволено да ми се заяжда ли?
btw той ме блокира в скайп ;)

хахах колко си зле явно си с къса памет, докато ти беше все още "DT Friend" кой се заяждаше с мен и ми викаше къв беше къв стана, а и тогава никой не те викаше аз пишех на Flame а ти си намеси гъза в разговора ми с Flame и почна се заяждаш такаче само мога ти кажа че си един голям боклук тогава гледаше да ме изкараш някъв къвто не съм и ся също такаче млък щото вече ти казах жалак си
 
Да наистина СМЪРТ за тях виште какво са направили тук
 
хахах колко си зле явно си с къса памет, докато ти беше все още "DT Friend" кой се заяждаше с мен и ми викаше къв беше къв стана, а и тогава никой не те викаше аз пишех на Flame а ти си намеси гъза в разговора ми с Flame и почна се заяждаш такаче само мога ти кажа че си един голям боклук тогава гледаше да ме изкараш някъв къвто не съм и ся също такаче млък щото вече ти казах жалак си
Какъв не си бе палячо?
Ти си ми адски жалкия тип който приказва много зад монитора а в същност е пълната противоположност.
Задклавиатурен боец.
Като си толкова газар що ме блокира в скайп а тука се правиш на господин честен с голямото достойнство..
Не ми се занимава с лекета като тебе тъй че мада фака,гледай си там квато ти е работата и не сезанимавай с мене.
 
Last edited:
Що не я заключите?
P.S. Ludicross теб кво те бара кво пиша, и мнението по темата не е спам.
 
Що не я заключите?
P.S. Ludicross теб кво те бара кво пиша, и мнението по темата не е спам.

Ооооо не как ще е спам... просто малко подправки сол, чер пипер, червен пипер, чубрица... се пак манджата да не е безвкусна (xqx)
 
Какъв не си бе палячо?
Ти си ми адски жалкия тип който приказва много зад монитора а в същност е пълната противоположност.
Задклавиатурен боец.
Като си толкова газар що ме блокира в скайп а тука се правиш на господин честен с голямото достойнство..
Не ми се занимава с лекета като тебе тъй че мада фака,гледай си там квато ти е работата и не сезанимавай с мене.

абе ей момче с цици видял ли си ме на живо че да говориш къв съм що съм, блокирахте в скайп щото не искам боклуци който първо те плуят пък после се обиждат като ти ги плуеш...
 
  • Like
Reactions: Man1aK
абе ей момче с цици видял ли си ме на живо че да говориш къв съм що съм, блокирахте в скайп щото не искам боклуци който първо те плуят пък после се обиждат като ти ги плуеш...
На теб пък кога ти е останала възможност да ме плюеш с нещо като след 2-3 приказки и се садваш :O
Квото и да кажеш оправдание нямаш ;)
btw aз винаги съм приказвал само истини що се отнася до тебе,няма с кво да съм те плюл,просто излагах факти ;)
Вместо да седиш в форума и да си избиваш комплексите на голям бахтич,ела на парти-то с Ahmet Sendil или пък на някое друго да се разберем вместо да занимаваме хората.
 
ЕЕееее най-сетне нещо умно ^_^
 
На теб пък кога ти е останала възможност да ме плюеш с нещо като след 2-3 приказки и се садваш :O
Квото и да кажеш оправдание нямаш ;)
btw aз винаги съм приказвал само истини що се отнася до тебе,няма с кво да съм те плюл,просто излагах факти ;)
Вместо да седиш в форума и да си избиваш комплексите на голям бахтич,ела на парти-то с Ahmet Sendil или пък на някое друго да се разберем вместо да занимаваме хората.

къде завърши филология :D пак щи го кажа нит си ме видял че съм саднал нит нищо, а й btw не съм в бг да ходя по турски партита и да слушам рязани хора ;) горе българия

btw през хуя ми е кво пишеш за мен

няма sad ;p
 
Уж по умния се отказва а вие се дърпате на месо ^_^ Няма ли да я заключвате тая тема xD
 
Уж по умния се отказва а вие се дърпате на месо ^_^ Няма ли да я заключвате тая тема xD
"По-умния отстъпва"
Така звучи.
 
Важен е смисъла, а темата няма да я заключат, въпреки че се сцепваме да спамим ^_^
 
къде завърши филология :D пак щи го кажа нит си ме видял че съм саднал нит нищо, а й btw не съм в бг да ходя по турски партита и да слушам рязани хора ;) горе българия



няма sad ;p
Мале колко си откъсан и необразован в сферата на музиката.
Ahmet Sendil - Nominated from beatport for best minimal artist.
Голяма си отрепка заклевам се,като не разбираш не се обаждай.