СМЪРТ ЗА ЦИГАНИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Darko заключвай темата че стават войни :x
 
Слушайте Protect и Sunwalker поне единия ако беше по умен щеше да отстъпи на другия. Но изглежда нямате какво да правите и само спамите.Не искам да заемам страна .....
 
Слушайте Protect и Sunwalker поне единия ако беше по умен щеше да отстъпи на другия. Но изглежда нямате какво да правите и само спамите.Не искам да заемам страна .....

абе, ей. тихо ся.. искам да видя в следващия епизод какво ще направи муунуолкър на ънпротектед. дали ще използва муун меча...
 
  • Like
Reactions: Man1aK
абе, ей. тихо ся.. искам да видя в следващия епизод какво ще направи муунуолкър на ънпротектед. дали ще използва муун меча...
:D :D
 
абе, ей. тихо ся.. искам да видя в следващия епизод какво ще направи муунуолкър на ънпротектед. дали ще използва муун меча...

Ей и ти ли го следиш тоя сериал бе ^_^ и аз сега чакам продължението да видим как ще се развият нещата (xqx)
 
Всъщност и на мен ми стана интересно нека следим развитието на сериала....
Кой ще победи това е въпросът Черната нинджа или Зелената нинджа (nqh)
Резултат до момента : Равен (xqx)
 
Ей и ти ли го следиш тоя сериал бе ^_^ и аз сега чакам продължението да видим как ще се развият нещата (xqx)
Чух ,че сценаристите са се затруднили с измислянето на толкова много тъпизми наведнъж.
 
Мале колко си откъсан и необразован в сферата на музиката.
Ahmet Sendil - Nominated from beatport for best minimal artist.
Голяма си отрепка заклевам се,като не разбираш не се обаждай.

ако ще и президент да става, тва че на теб ти харесва не значи че трябва и аз да му се кланя ай njoy ;)

@sNG/Backo явно добра трева пушите, дайте насам (nqh)
 
Last edited:
ако ще и президент да става, тва че на теб ти харесва не значи че трябва и аз да му се кланя ай njoy ;)

@sNG/Backo явно добра трева пушите, дайте насам (nqh)


MoonSword: цък!
Защо тогава казваш че ходя по турски партита ?
Не оцели какво да бъзикаш?!
 
Защо тогава казваш че ходя по турски партита ?
Не оцели какво да бъзикаш?!

не го схвана ти (shake) nvm ай have fun утиам си пия бирата ;) & (dance)
 
Пролича си в темата кой е циганин... ^^. Аз знам един двама от Шумен (rofl)
 
Има 2 вида роми - честни и нечестни.
На 2-рия вид мястото им не е в България.

Първия вид за съжаление са много малък процент, но да, има ги. А онези 2-та братя (вече им забравих фамилията) където ми разправят, че Търговище не бил български град и, че щели да го преименуват ако са ми пред очите ще ги накълцам бе разбираш ли..? На майка им в путката рунтава да го туря! Лека по лека започва новото робство защото сме тъпи путки и не вземаме мерки от сега. В София преди години рядко се срещаше мангал, а сега ако не срещна в автобуса поне един ще се учудя... Тъпи копеленца, да си ходят в турция! Нямат място в нашата държава.
 
Last edited:
Smurt za si4ki cigani , za6toto jiveq v grad kadeto okolo men sa dosta :x ne govorete imalo dobri , lo6i vsi4kite sa bokluci weeeee i da ima dobur kato jivee6 sred vulci i ti stava6 takuf ! Rano ili kusno 6e gleda da ti napravi mrusno tupiq nekupan ciganin absolutno vinagi , imal sam priqteli cigani bili sa ot moq klas ... beha svesni .. , no sled 2-3 godini stanaha su6tite laina kradat jici , sabirat se na grupi biqt bulgari (hva6tat go sam , te 20 i go spukvat ot boi i mu kradat pari telefoni zlata i t.n. ) Taka 4e koito mi gi za6titava moga da mu kaja da si ebava hubavata maika ! Kak moje da za6titavate nqkoi koito moje da ti napravi tolko mrusno ?! Imalo dobri cigani XAXAXAXAXA ! Vinagi 6e ti napravat gadno nema dobri :) TAKA 4E POJELAVAM IM DA UMRAT SI4KI :) GL & HF ~ ! (neam flextype sry xD)
 
Само с приказки нищо не става бе хора (nqh)
 
Smurt za si4ki cigani , za6toto jiveq v grad kadeto okolo men sa dosta :x ne govorete imalo dobri , lo6i vsi4kite sa bokluci weeeee i da ima dobur kato jivee6 sred vulci i ti stava6 takuf ! Rano ili kusno 6e gleda da ti napravi mrusno tupiq nekupan ciganin absolutno vinagi , imal sam priqteli cigani bili sa ot moq klas ... beha svesni .. , no sled 2-3 godini stanaha su6tite laina kradat jici , sabirat se na grupi biqt bulgari (hva6tat go sam , te 20 i go spukvat ot boi i mu kradat pari telefoni zlata i t.n. ) Taka 4e koito mi gi za6titava moga da mu kaja da si ebava hubavata maika ! Kak moje da za6titavate nqkoi koito moje da ti napravi tolko mrusno ?! Imalo dobri cigani XAXAXAXAXA ! Vinagi 6e ti napravat gadno nema dobri :) TAKA 4E POJELAVAM IM DA UMRAT SI4KI :) GL & HF ~ ! (neam flextype sry xD)

Шот та праят на кайма нали xax :DD:D:
Глей само кат им са надъхаш ко стаа!
Оня ден един ми са надъхва викам му ела да са пробваш ма ония са насра от сякъде :D
 
Абе СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ,и проблеми никой няма да има :).
 
Flame 10 godi6noto lape ti smotan li si ? Ciganin nikoga ne mi e ska4al na boi ... Shtoto sa mi6ki kato sa na grupi se pravat na otvoreni ina4e sa putki kato tebe :) I ne se filmirai koi znae kaf si putio vkaran v filma :) 100 % vidi6 ciganin i bega6 filmar :)
 
Flame 10 godi6noto lape ti smotan li si ? Ciganin nikoga ne mi e ska4al na boi ... Shtoto sa mi6ki kato sa na grupi se pravat na otvoreni ina4e sa putki kato tebe :) I ne se filmirai koi znae kaf si putio vkaran v filma :) 100 % vidi6 ciganin i bega6 filmar :)

Кристална логика брат много си умен ;) аз просто,напрао,следователно,дефакто(xD) влизам в мисия лондон нали?
edit:не съм на 10 ;)
 
DarkMaster да ви каже в Шумен какви са циганите :Д закачаш един той после сабира останалите и после става лошо :д