Някой подкара ли Mafia II?

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Някой успя ли да подкара Mafia? На мен ми тръгна но от вътре има проблеми с графиката.



Като направя screenshot става още по-гадно. Там имам чувството, че сенките прецакват нещо. Махах anti-allising и сложих нов directx. Идеи?
 
Тръгна ми без засечки,но не ми хареса и я изтрих O_O
 
Много хора се оплакаха, че с видео карта като моята не работи. Същият проблем. Една игра, която наистина ми хвана окото. ;(
 
Тъкмо щях я пробвам но се отказах. :D
 
почти я превъртях :)
 
Сигурно си превъртял демото защото играта е пусната преди около 10 часа.
 
Днес я свалих. Нямам никакви проблеми.
 
Махни и Multi Sampling i 3d ако има....
 
Радва играта :)
Само началото малко не ми харесва |-(
 
На мен ми хареса с изключение на войната, която те изпращат. Иначе историята е много добра. Аз я врътнах. Много е добра играта и много як край. Първата игра в края също много ми хареса. За миг си помислих, че ще свърши по същия начин но не. Твърде кратка е играта 15 charapter-а. Харесва ми, че куките те хващат за превишена скорост или катастрофа а не като GTA с 1000 километра в час и нищо.

Играта е много силна от към история. Гледай всяко едно клипче заслужава си! :)
 
на мен най-много ми хареса мисията,където отивате да убието оня дебелак и се качваш на 1 къща и ги стреляш с AMG и след chapter 13 стават много яки мисиите :)
 
Аз съм още на chapter 5 (nqh)
 
Тази мисия не се сещам коя е но играта ми стана много интересна най-вече по време и след затвора. :)
 
Пробвай да сложиш последната версия на драйверите за видеокартата.
 
Аз я подкарах, но не ми хареса въобще. Някак си нямак си няма карма на привличане. По лично мое мнение играйте Call of Duty Modern Warfare 1 и 2. Много добра история имат и 2-те и са супер интересни. Даже сега септември излиза 3.
 
много интересно става като са сблъскваш с китайската мафиа някаде на чаптер 13
 
Пробвай да сложиш последната версия на драйверите за видеокартата.
Пробвах ама идиотите ati са спряли поддръжката на моята видео карта и с последните го дава така гадно.

PLMN още от взимането на заема се знаеше, че ще има нещо такова. Аз събрах парите и си викам айде сега ще му ги върна като обикновенна мисия. Отивам обаче до Джо и само както се пусна клипчето, че го няма в къщи ми стана ясно, че ще става мазало. (angel)
 
В момента е играя, и бих казал, че е доста добра.

Ако още не се е оправил проблема...
Преинсталирай играта > Инсталирай PhysX ( Когато се инсталира играта, те пита дали искаш да ги инсталираш, дай отметки и на двете и инсталвай )

Но не съм сигурен, дали ще ти тръгне...
 
Няма пробвах. PhysX е само за GeForce.