[Release] Линк който ви дава кредити

Ако не си го променял няма. Добави ли db?
 
  • Like
Reactions: gringusta
Прочетох малко по добре какво е написал newguy и стана но не ми даде грешка благодаря за помоща newguy :)
 
има проблем със 24 часа.. 1 път гласувашли повече неможеш дори и след 50 часа да е :д
 
има проблем със 24 часа.. 1 път гласувашли повече неможеш дори и след 50 часа да е :д

да и аз забелязах това(wait)
 
Пробвайте с тази заявка и КАЖЕТЕ резултата.

$query = mssql_query("SELECT * from items WHERE ip='$ip' and userid='$id' and vreme>$vrememinusedinden ORDER by vreme DESC");
 
Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 1
Line 1: Incorrect syntax near '$'.
 
Нещо не си копирал както трябва.
PHP:
<center>
<?php
include "conreal.php";

$id = (int)$_GET['id'];
if ($id >= "1")
{
    echo "<font color='#FFFFFF'>";

    $time = time();
    $vrememinusedinden=$time-86400;
    $ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
    $query = mssql_query("SELECT * from items WHERE ip='$ip' and userid='$id' and vreme>$vrememinusedinden ORDER by vreme DESC");
    $broi = mssql_num_rows($query);
    if ($broi == "0")
    {
        $sel = mssql_query("SELECT * from MEMB_INFO where memb_guid='$id'");
        $broq = mssql_num_rows($sel);
        if ($broq > "0")
        {
            $rand = rand(1, 3);
            $insert = mssql_query("INSERT INTO items (vreme, userid , ip ) VALUES('$time','$id','$ip')");
            $fetch = mssql_fetch_array($sel);
            $username = $fetch['memb___id'];
            $update = mssql_query("Update MEMB_CREDITS set credits = credits+$rand WHERE memb___id='$username'");
            echo "Вие успешно дадохте на $username $rand кредити за webshopa";
        }
        else
        {
            echo "Такъв потребител не съществува!";
        }
    }
    else
    {
        echo "Вече сте гласували ще можете пак след 24 часа.";
    }

    echo "</font>";
}
else
{
    echo "<font color='#FFFFFF'>Мразя тарикати...</font>";
}
?>
</center>
 
Имам следният проблем. При ригистрирането на нов потребител му дава id=1. Пробвах кода, който оправя това, но оправя само вече регистрираните, а тези, които след това са се регнали им дава пак id=1. Също като някой гласува не дава кредити, а го записва в таблицата.
 
имам следният проблем. при ригистрирането на нов потребител му дава id=1. пробвах кода, който оправя това, но оправя само вече регистрираните, а тези, които след това са се регнали им дава пак id=1. също като някой гласува не дава кредити, а го записва в таблицата.
погледни няколко коментара по-нагоре от тази дата 11-04-2009, 08:37 pm .

на предишната страница съм написал как да се редактира файла за регистрация за да си добавя нормални ид-та.
 
погледни няколко коментара по-нагоре от тази дата 11-04-2009, 08:37 pm .

на предишната страница съм написал как да се редактира файла за регистрация за да си добавя нормални ид-та.

Оправих id-тата, но не дава кредитите (doh)
 
Направи го да бачка и за DarksWeb-а
 
а ве правиа сичко ко то трава и ми излиза това Мразя тарикати...
 
как мога да го направя повече от 20 пъти като се цъкне после да не се дават кредити ?
 
при мене си работи нормално без бъгове..
 
как мога да го направя повече от 20 пъти като се цъкне после да не се дават кредити ?

тоест 20 пъти общо или 20 пъти от user xD
 
20 общо от всеки ;) да можеш не повече :) в смисъл ако ти цъкнат 20 човека и после да не могат да ти цъкат ;)
 
как да настроя колко кредита да дава???