[Release] Линк за точки (по име) [UPDATED]

не бе артик, нали това се опитвам да ти обесня... има бъг незнам дали е в самия mssql или в кода но по някога дава 1111 вместо 1 2 или 3 :D
 
Аз казвам, че е невъзможно освен ако не си пипал $rand = rand(1, 3);
 
newguy Имаше един Release които беше пуснал преди на 101 реса да ти дава кредити аиде да го качиш като имаж слободно време.
 
Дава ми грешка topreferal.php

ERROR

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid column name 'broi'. (severity 16) in C:\xampp\htdocs\modules\topreferals.php on line 3

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\xampp\htdocs\modules\topreferals.php on line 3

Warning: mssql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MS SQL-result resource in C:\xampp\htdocs\modules\topreferals.php on line 4

Topreferals.php

PHP:
<?php
include "conreal.php";
$query = mssql_query("SELECT DISTINCT TOP 100 (userid), broi from items order by broi desc");
while ($a = $fetch = mssql_fetch_array($query)) {
    
    $id = $a['userid'];
    $getname = mssql_query("SELECT * from MEMB_INFO where memb___id='$id'");
    $fatch = mssql_fetch_array($getname);
    $username = $fatch['memb___id'];

    $broi = mssql_num_rows(mssql_query("SELECT * from items where userid='$id'"));
    $up = mssql_query("UPDATE items SET broi='$broi' WHERE userid='$id'");
    $username = $fatch['memb___id']; 
    

    
    echo '
' . $username . '-' . $broi . '<br>

';
}
?>
 
добра идея ще е да ползваш memb_guide (мисля че така беше) и правиш така
PHP:
if (!is_numeric($_GET['id'])) { echo "Only numbers"; } 
else {  остатъка от кода мисля че няма да има проблеми така.  }

simple and easy and of course ... secured
 
Last edited:
  • Like
Reactions: dreamer4y
Не ми брои правилно часовете цакнах си преди 2 дни линка .. Всичко добре без проглем .. Цъкам вчера трая чакате 24 часа.. Цъкам еи ся в 00:18 пак трая чакам 24 часа и други ми се оплакват :s ... Help
 
Е добре ама на DarksTeam web-a дава :

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.
Error 404
94.156.0.6
06/01/09 13:23:15
Apache/2.2.8 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.8g mod_autoindex_color PHP/5.2.5


Как да го оправя това ??
 
ти все още ли не си разбрал че не става за bz
 
Respect ще ми кажеш ли как да го направя за DarksTeam Weba ?
 
става за всички сайтове просто иска малко обработка
 
стига с тея работи кажете как точно да го направя (newguy) ?
 
За bz style се инсталира по следния начин. Отново копирате link.php и vote.php в modules/ , conreal.php в главната и създавате 2 нови фаила.

Те се слагат в главната директория на BZ STYLE link.php и vote.php в link.php слагате...
PHP:
<?php
include "_header.php";
include "modules/link.php";
include "_footer.php";
?>
A в vote.php
PHP:
<?php
include "_header.php";
include "modules/vote.php";
include "_footer.php";
?>

В Link.php трябва да промените index?op=vote&id=".$user." на vote.php?id=".$user."

Това е!
 
  • Like
Reactions: ivowe3 and Coolio
е добре ама топреферала ми е разбъркан 1.място - 1 клик 2.място-23 3.място-2 и някво такова как да го направя на първо място да е тоя който има най много ?
 
Редактирах първия пост. Прави бяхте не можеше да се гласува 2 пъти от 1 ip!

Сега направих и 1 бутон който да се натиска за да се гласува. Така ще се избегне ако някой си го постави в cs сървъра коаго влезнеш да пренасочва.
 
  • Like
Reactions: ivowe3 and Coolio
Благодарности на newguy! При мен работи без грешка