[Release] Линк който ви дава кредити

Я да земете да го реалиснете накрая работещ!!!
Ся тук Сички се изредихме да спамим/питаме за проблема еми плс земете го правете!
 
Проблема с ИД та е оправен ,но не дава кредити в Уеб шопа някакви идеи ?

пиши ми ЛС с линк към web-а ти.
 
Я да земете да го реалиснете накрая работещ!!!
Ся тук Сички се изредихме да спамим/питаме за проблема еми плс земете го правете!
Той си работи. Аз съм казал че работи за muweb 0.8. Сега гледам някакви скапани DB-та и излиза все едно, че аз съм ти виновен. Не един или два сървъра го ползват. Както винаги за пример давам infinity mu.

@giggles я дай един скриншот на таблицата MEMB_CREDITS която мисля че нямаш. ::^:
 
Лол немога да повярвам ,че я нямам как да я добавя (think)
 
като си иснталлнеш webshop :D ( ако не се лъжа вече )
 
Направих я ,но все още не дава кредити (think)

Screen:

ddsdsdaasdasdasdadsadsadsasdasdadas.jpg
 
Цъкаш на линка на boxa пише че му е дало кредити на този потребител точно и не му дава?
 
Да изписва си ,че дава 1-3 кредита ,но като вляза в Уеб шопа ги няма...
 
Преди това логвал ли си се с този акаунт в webshop-а? Не мога да си го обясна.
 
Да логвал съм се ,но в играта не съм отварял Vault или нещо подобно ,в тези ацц та нямам герои.
 
Няма значение то кредитите е важно че не ги добавя. Погледни си пак файловете не виждам от какво може да е проблема. В MuOnline е таблицата memb_credits нали?
 
Така сложих това с новия регистър и стана ама само за ацц-тата лоито се регват селд като съм го сложил няма ли как да се направи да работи и за другите които са се регнали преди това
 
Така сложих това с новия регистър и стана ама само за ацц-тата лоито се регват селд като съм го сложил няма ли как да се направи да работи и за другите които са се регнали преди това
Направих едно малко скриптче с което това може да стане но преди това трябва да се едитне и таблицата MEMB_INFO.

Преди това си направи backup да не прецакаме нещо.

1.Отиваш в enterprise manager>MuOnline>дясно копче на MEMB_INFO>Design table> Отиваме на memb_guid и отдоло променяме Identity на "No" както на картинката която се намира надоло.

2. Създаваш php файл със следното съдържание.
PHP:
<?php
include "conreal.php";
$query=mssql_query("SELECT * from MEMB_INFO");
$i="0";
while($a=mssql_fetch_array($query))
{
	$username=$a['memb___id'];
	$i++;
	$update=mssql_query("UPDATE MEMB_INFO SET memb_guid='$i' WHERE memb___id='$username'");	
}
?>

3. Важно е да имаш conreal.php в директорията в която е и файла по-горе.
Пускаш файла веднъж той действа и накрая ще ти покаже грешка за Identity нещо си. И на мен ми го дава но оправя ID-то на потребителите.

4. Върни се на стъпка 1 и от Identity на "No" го промени на "Yes".

5. Тествай и кажи какво стана.
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    47.6 KB · Views: 32
Направих едно малко скриптче с което това може да стане но преди това трябва да се едитне и таблицата memb_info.

Преди това си направи backup да не прецакаме нещо.

1.Отиваш в enterprise manager>muonline>дясно копче на memb_info>design table> Отиваме на memb_guid и отдоло променяме identity на "no" както на картинката която се намира надоло.

2. Създаваш php файл със следното съдържание.
PHP:
<?php
include "conreal.php";
$query=mssql_query("select * from memb_info");
$i="0";
while($a=mssql_fetch_array($query))
{
	$username=$a['memb___id'];
	$i++;
	$update=mssql_query("update memb_info set memb_guid='$i' where memb___id='$username'");	
}
?>

3. Важно е да имаш conreal.php в директорията в която е и файла по-горе.
Пускаш файла веднъж той действа и накрая ще ти покаже грешка за identity нещо си. И на мен ми го дава но оправя id-то на потребителите.

4. Върни се на стъпка 1 и от identity на "no" го промени на "yes".

5. Тествай и кажи какво стана.


Пиши по скайп или дай твоя че ми се струва сложно
 
Не е. Следвай стъпките и ще се справиш.
 
Пробвах нищо не стана все си покзжа ид 1 на старите users
 
Направи ли по-горе посоченото? Като пускаш скрипта каква грешка ти дава?

Ей при мен как става при вас не. :)
 
Скрипта има някъде бъг, защото добавя 2 пъти точките в credits.

--Ако не си го променял няма. Добави ли db?
дай скайп и ще ти кажа как е, не е за "публик" :D
 
Last edited: