Края на света

antistaro

New Member
Joined
May 10, 2009
Messages
298
Reaction score
41
Ето ви един пост в който пише сичко прочете го поне веднъж
тук
несъм го писал аз !!! и си кажете мнението
 
  • Like
Reactions: user
Наскоро гледах клип във vbox за "края на Света"
И ми се струва доста тъпо.
Според мен е една голяма измишльотина плъзнала в интернет.
Ако наистина беше така по новините и т.н. щяха да го споменават доста често.
Ако някои си спомнят така казваха и за 2000г. :D

Ше мрем народеееееееееййййй ;( ама не сега ;]
 
кво ли не се изписа :d щяло да има 3 световна някаф метеорид щял да падне ли какво си там и накрая ще се сабудим като пичове на 22 дек 2012 ^^
 
почнаха мн често и за това вече да говорят (и по новините и навсякъде)...
ебаси простотиите ^^
преди вярвах, но то просто е голяма простотия..
сега вярвам, че просто 2012 ще е годината на промяната, рязко ще се смени управлението на света, сами ще видим иначе за какво иде реч (иначе си е верно, в календара на маите, годината 2012 е последната...)
но строго се съмнявам, че ще се мре ^^
тук сме, не за да мрем, не мислите ли? (имам предвид ние - човечеството ^^)
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
тая земя ако ще се сасипе от нещо ние ще я сасипим с тия вредни газове и други порстотий....
 
мх.вероятно годината на нашата смърт ще е доста по късно от тази ^^.всичко е възможно и може да настъпи така неречения "армагедон",може би извън земните се намеси в това,не съм сигурен ^^
 
това е поредната простотия... е вярно тея всички теорий стигат до тоя ден но ме самнява да се мре тогава... най-много някви стихий да има тук там торнадо земетресение вулкан ма не и да се мре :)
 
Това е въпросният клип за, който феликс спомена Цък. Ще го гледам, когато излезне, изглежда доста интересен и са включени скъпи ефекти. Иначе нямам мнение по въпроса, но смятам, че всепак има нещо вярно. Сигурно знаете, че 2012 година е предречена от не малко екстрасенси сред, които: Нострадамус и Ванга, които хич не са за подценяване. Също така нека да не забравяме и интересният календара на маите, който свършва през 2012 г. Страшното в случая не е самата година, а това, че е предсказана от много хора, което все повече ни кара да си мислим лошото.
Нека всеки си направи сам изводите, пък ако стане нещо - ще му мислим :)
 
почнаха мн често и за това вече да говорят (и по новините и навсякъде)...
ебаси простотиите ^^
преди вярвах, но то просто е голяма простотия..
сега вярвам, че просто 2012 ще е годината на промяната, рязко ще се смени управлението на света, сами ще видим иначе за какво иде реч (иначе си е верно, в календара на маите, годината 2012 е последната...)
но строго се съмнявам, че ще се мре ^^
тук сме, не за да мрем, не мислите ли? (имам предвид ние - човечеството ^^)

agree
 
то кво ли не беше :d 1995 2000 и са 2012 излезна един филм и почнаха разни лапета да правят теории ... и разни картинки на планетите въпреки да не знаят коя е най малката планета ... незнам какво е истина и какво не но според мен края на света ще е след милион години :) това е остановено отдавна... нащо поколение е от 2000 години не мисля че ще мрем след 3 години :d
 
сигурно знаете, че 2012 година е предречена от не малко екстрасенси сред, които: нострадамус и ванга, които хич не са за подценяване
сички чуха от ванга и айде а и ванга е говорила за 3 световна :D което е невъзможно в днещно време :d и аз съм екстрасенс и казвам,че на 21 срещу 22 ще се наспя хубаво и то :d
 
от де знаеш че не може да иам 3 световна воина онея куреици правят ядрени опити и не им пука за нищо онея шибани араби трепят се акт кучета що да не е възможно ?
 
то няма смисъл от 3та световна. просто някой да мине с един самолет и да пусне отровен газ и всичко ще изпопада. няма смисъл да се бием.. пък и не ми се умира, още съм млад :d
 
Това е въпросният клип за, който феликс спомена Цък. Ще го гледам, когато излезне, изглежда доста интересен и са включени скъпи ефекти. Иначе нямам мнение по въпроса, но смятам, че всепак има нещо вярно. Сигурно знаете, че 2012 година е предречена от не малко екстрасенси сред, които: Нострадамус и Ванга, които хич не са за подценяване. Също така нека да не забравяме и интересният календара на маите, който свършва през 2012 г. Страшното в случая не е самата година, а това, че е предсказана от много хора, което все повече ни кара да си мислим лошото.
Нека всеки си направи сам изводите, пък ако стане нещо - ще му мислим :)


Доста неща,които каза са верни....


Истината е ,че 95 и 2000 казах ,че ще има край на света( потопи и т.н.),но това беше просто една теория ,а вмомента ,както каза EscapeMu(The "x" guy) е предречено ,от не кой да е ,а от толкова важни хора,които са познавали в доста случаи. И все пак... пу-пу да не му е ураки ^^
 
нашият психолог в даскалото мисли,че няма да се разруши планетата или че нещо ще я удари а че ще се случи нещо без което не можем пример-тока ако няма ток не можем да правим нищо и някви такива но според мен ( да се надяваме! ) няма да се случи нищо но да не предизвикваме съдбата ^^^
 
Пълни глупости..както каза DarkMaster-a "bullshits"
НЯМА ДА УМРЕМ КАТО ДИНОЗАВРИТЕ!
Естествено,и аз ако се правя на екстрасенс и аз ще кажа,че през 2012 е края на света,поради причината,че и други хора са го казали..да не остана и аз назаде..също бях чел някъде,че е имало такива заплахи също през 1995,2000 сега 2012 и 2070.
Майка ми ми каза,че когато е била малка,също са пускали такива слухове..
Така де..не вярваите на такива "bullshits"
Ако ще става нещо такова ме съмнява да стане на точната дата която е казана(година месец и т.н.)
Щеше и в днешно време да има промени(примерно много умрели кучета =] )
Така,че не вярваите на такива тъпи статий..то и извънземни имало..но още никой не ги е виждал..(само клипове..явно монтажи)
Аз предсказвам,че днеска ще се напия много яко(имам рожден ден хуху)
Да бях отишъл в "Ясновидци"
Поздрави,Shakerrrrrrrrrrrrr
 
  • Like
Reactions: bulle7proof
Пълни глупости..както каза DarkMaster-a "bullshits"
НЯМА ДА УМРЕМ КАТО ДИНОЗАВРИТЕ!
Естествено,и аз ако се правя на екстрасенс и аз ще кажа,че през 2012 е края на света,поради причината,че и други хора са го казали..да не остана и аз назаде..също бях чел някъде,че е имало такива заплахи също през 1995,2000 сега 2012 и 2070.
Майка ми ми каза,че когато е била малка,също са пускали такива слухове..
Така де..не вярваите на такива "bullshits"
Ако ще става нещо такова ме съмнява да стане на точната дата която е казана(година месец и т.н.)
Щеше и в днешно време да има промени(примерно много умрели кучета =] )
Така,че не вярваите на такива тъпи статий..то и извънземни имало..но още никой не ги е виждал..(само клипове..явно монтажи)
Аз предсказвам,че днеска ще се напия много яко(имам рожден ден хуху)
Да бях отишъл в "Ясновидци"
Поздрави,Shakerrrrrrrrrrrrr

абсолютно вярно!!!!