Края на света

и кат е от 4-та степен кво ?аххахахахахах да не е много страшно 4-та ?

след това ще има земетръс от 8 степен после торнадо 5 степен 1 вълна от морето ще дойде около 100 метра тогава 10,5 ще има витоша ще изригне
 
след това ще има земетръс от 8 степен после торнадо 5 степен 1 вълна от морето ще дойде около 100 метра тогава 10,5 ще има витоша ще изригне


разбрахме де,разбрахме... прочел си книгата и след това си пробвал една опаковка весели хапчета ^^
 
Абе мислете логично 10 дни след това е нова година. Ако дойдат извънземни хората ще ги избият!

Маите са били като тези http://vbox7.com/play:2fd615a7 .
 
това е въпросният клип за, който феликс спомена цък. ще го гледам, когато излезне, изглежда доста интересен и са включени скъпи ефекти. иначе нямам мнение по въпроса, но смятам, че всепак има нещо вярно. сигурно знаете, че 2012 година е предречена от не малко екстрасенси сред, които: нострадамус и ванга, които хич не са за подценяване. също така нека да не забравяме и интересният календара на маите, който свършва през 2012 г. страшното в случая не е самата година, а това, че е предсказана от много хора, което все повече ни кара да си мислим лошото.
нека всеки си направи сам изводите, пък ако стане нещо - ще му мислим :)

напълно съм съгласен с теб!
еми ако стане чукам на дърво да не стане сички сигурно ще си кажем трябваше да повярваме малко на предсказанията!
лично аз ще се приготвя за това 2 седмици преди този ден!
а относно баба ванга който не вярва е пълен глупак!
тя е предсказала на родителите на един мой приятел, че ще се роди 1 година по късно март месец и оп това станало.
правете си сами изводите :)
 
Абе мислете логично 10 дни след това е нова година. Ако дойдат извънземни хората ще ги избият!

Маите са били като тези http://vbox7.com/play:2fd615a7 .

Да , ама календара им е бил доста верен .. не че вярвам много много ,ама кой знае ... . много хора са го предсказали .. :bb:
П.С или просто е слух както се говори тук >> http://vbox7.com/play:510c996a
 
Last edited:
абе мислете логично 10 дни след това е нова година. ако дойдат извънземни хората ще ги избият!

маите са били като тези http://vbox7.com/play:2fd615a7 .

прочутия лаф
гоооооооооол... по скоро не, или да гоооолл :d:d:d
 
лично аз ще се приготвя за това 2 седмици преди този ден!

как ше се подготвиш по-точно, ше стягаш багажа и ше пътуваш до друга планета ли..? или ше останеш на двуседмичен запой преди въпросния край на света, а след като той дойде, ше се събудиш с двете ръце в контакта. а, кво? сичко е било ефект от алкохола. :)
 
вероятно най-сигурното място повреме на самият процес на разрушаване (ако изобщо става дума за такъв) ще е в небето, на борда на някой хеликоптер. така поне си мисля аз, но не се знае и какви климатични опасности ще настъпят, но както казах - почакайте и ще видим.
 
Това е въпросният клип за, който феликс спомена Цък. Ще го гледам, когато излезне, изглежда доста интересен и са включени скъпи ефекти. Иначе нямам мнение по въпроса, но смятам, че всепак има нещо вярно. Сигурно знаете, че 2012 година е предречена от не малко екстрасенси сред, които: Нострадамус и Ванга, които хич не са за подценяване. Също така нека да не забравяме и интересният календара на маите, който свършва през 2012 г. Страшното в случая не е самата година, а това, че е предсказана от много хора, което все повече ни кара да си мислим лошото.
Нека всеки си направи сам изводите, пък ако стане нещо - ще му мислим :)

Филмат излезна преди 1 месец .... http://zamunda.net/details.php?id=115993&hit=1
 
как ше се подготвиш по-точно, ше стягаш багажа и ше пътуваш до друга планета ли..? или ше останеш на двуседмичен запой преди въпросния край на света, а след като той дойде, ше се събудиш с двете ръце в контакта. а, кво? сичко е било ефект от алкохола. :)

по- скоро второто ^^

вероятно най-сигурното място повреме на самият процес на разрушаване (ако изобщо става дума за такъв) ще е в небето, на борда на някой хеликоптер. така поне си мисля аз, но не се знае и какви климатични опасности ще настъпят, но както казах - почакайте и ще видим.

едва ли... четах някъде ,че могат да се обърнат полюсите... ако това стане ще настъпи нещо ужасно.. такова магнитно поле ,че не е даже за мислене ^^
 
офф ще си сложа запаси от храна в мазето и нема хода на даскало :d
 
ама ако такова с метероид руснаците сигурно ще пратят новата си бомба "вакумна бомба"
 
Дори да си с хеликоптер из въздуха, ако те удари некой метеорит няма да ти е много приятно да си на 800 метра над земята, която се върти в произволни посоки xD А дори да ти се размина срещата с "камъка", после като се приземиш на земята ше е такъв хаус.. бе няма смисъл да се пазиме, по-добре да си мреме :D :D
 
току що гледах филма 2012 не ми хареса повечето неща ги знаех
напримерно че новия живат и любовта са по силни от смарта ;)
 
Абе тоя филм как се казва? Не успях да го намеря в arenabg а в zamunda нямам достъп...

Nostradamus 2012? Ако е това филма, който очаквахте е съвсем друг.
 
Doomsday 2012 мисля че беше така
 
И пак не е този филм, който беше на трейлъра. Само като видях imdb rating-а се уплаших и филма е от 2008.