Края на света

хора не бъдете толкоз суеверни .. за други години също говореха така и какво ?! годината мина и си отмина нищо не стана .. 2012 ще е същата
 
И пак не е този филм, който беше на трейлъра. Само като видях imdb rating-а се уплаших и филма е от 2008.
Същият филм но е 1 ва част 2 рата ще излезне ноемрви а и на филма пише 2008 не знайно защо а трябва да пише 2009 тая година излезна и трайлер за него в youtube
 
последно как се казва филма да го гледам ?
 

smiley471.gif
 
Краят на света ще е когато DarkMaster затвори DarksTeam (nqh)(nqh)(nqh)(nqh)(nqh) (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
о0о00о дарко да ти помогна ли се пенсионираш ?
 
а не говорите ли всички така защото просто не искате и да си го помислите че е възможно?
 
бате бойко ще спаси света
 
вероятно най-сигурното място повреме на самият процес на разрушаване (ако изобщо става дума за такъв) ще е в небето, на борда на някой хеликоптер. така поне си мисля аз, но не се знае и какви климатични опасности ще настъпят, но както казах - почакайте и ще видим.

Поради обръщането на полюсите - "source"-овете на гравитационното поле ще се сменят от южен към северен и обратното (ще се разменят), всички ел. уреди, устройства просто ще спрат да бачкат, край и с електричеството :)


Така че да потърсим друг изход, аз започнах да се интересувам адски много по тази тема и вече съм склонен да вярвам, че ще се случи нещо, но още никой не е наясно точно какво, дори тези, които са го предвидили (Ванга, Нострадамус, Нютон и мн други), те са предвидили, какво точно ще става на тази дата, дори точната дата, но не и точно какво ще последва след това -> даже последната страница от книгата на Нострадамус показва човек, показващ книгата на живота, а тя е изобразена вече празна, човекът гледа въпросително. Целият смисал е, че отново от нас зависи -> дали краят на човечеството, или новото начало на това човечество ни очаква...
Как да разберем дали цялата работа е лъжа -> Ето така, ако началото на 2012 има "лека" трета световна война, Бойко стане президент, (Бербатов ще има дете :/), то тогава -> да, ще се случи нещо още по-ужасно в края на същата година, но дали ще бъде с кофти край за човечеството.. ще видим ^^
Иначе прочетох адски мн неща относно Нострадамус, погледах и научни клипчета и сглобих всичко в едно и се получи интересна история...
Вярвам в това, че нашето слънце точно тогава ще се метне в една линия със средата на космоса (главната черна дупка), точно тогава и Планетата X (вече кръстена Niburu), която всъщност е слънце - джудже ще се доближи много близко до Земята и нашето слънце и с гравитационните си полета ще окаже огромно влияние върху климата ни (това ще се случи за около година, след което Нибуру ще си се прибере вкъщи...)
Всичко това е един огромен часовник, с интересен механизъм, рестартиращ се на всеки 2600/3600 години (не е доказано) ^^


Ако наистина се интересувате от цялата работа около 2012 и искате да разберете нещо повече, че и това нещо да ви се стори теоретично възможно, то тогава изгледайте всичките клипчета от тук ->
http://www.december212012.com/downloads.shtml
 
Last edited:
нямаме друг избор освен да чакаме 21 декември (dance2)
 
ауе осъзнайте са малко... как ша мрем ве
 
Аре да идва по-бързо тоя край, че не ми се живее вече. . !! :cry:
 
ЕПААААААААААААААААААА К'ВО ТИ КАЖЕМ? То баба Ванга предсказала, че края на света ще е при 44-тия президент на Америка, който ще е черен(така е!)... Имаше още 2 относно Ванга но съм ги забравил. Нострадамус >.< гледал съм много клипове, може и вие да изгледате некой?! А и ако не умрем от някви планети, астереоиди и т.н ще умрем от това, че ще има МНОГО БРУТАЛНИ цунамита, зeметресения, изригване на вулкани и т.н (според клиповете и според мен, 'щото както е тръгнало ... >>,<<) ... И те така! Аз ш' хо'а в някой бункер в Мусала ш' си зема 5 крави да си ги колям да си ги ям ш' ограбя БИЛЛА магазините, а и от Метро нещо ще взема. От техномаркет - телевизорче, компютърче, лаптопче, ПСП И КЕФ :arf2:
 
Last edited: