Доволни ли сте от интернет доставчика си ?

Доволни ли сте о&#1090

  • Да!

    Votes: 53 58.9%
  • Не!

    Votes: 37 41.1%

  • Total voters
    90
само в София и то още нямат покритие над цяла София.. но където "влязат" стават монополисти ;)
 
Направих грешка но никога няма да я повторя . БТК suck
 
само в София и то още нямат покритие над цяла София.. но където "влязат" стават монополисти ;)

ок мерси за инфото :)

Направих грешка но никога няма да я повторя . БТК suck

:handshake:
 
Моят е CityLAN доволен сам ама е малко бамбашка е под профила има там ълпоуд и доунлоад ако някой разбира да каже как е:)
 
цена скорост

20,00лв. 4 Mbps
25,00лв. 12 Mbps
35,00лв. 30 Mbps
50,00лв. 50 Mbps
97,00лв. 60 Mbps

Правете си изводите дали мога да бъда доволен.

На мен за 70 лева ми е 100 Mbps :D:D:D
 
За София най-стабилни доставчици са: Megalan, Optic-Com & Spectrum. Въпреки, че нито един от тези доставчици нямат покритие в моят квартал съм намерил много добро решение. Малко е скъпичко, но какво да се прави...

60 MBPS = 90 лв. (Ъп и Даун не са 1 : 1)
 
във ВТ мисля, че това е най добрия нет:

EVO-SL (неограничен)

Професионална скорост за домашени клиенти искащи всичко от един интернет прозорец.
Скоростта на интернета при тази тарифа е от 50 до 75 Mbits
С тази тарифа получавате също, статичен, реален IP адрес.
Цена : 24.99 лв. за един календарен месец
 
във ВТ мисля, че това е най добрия нет:

Evo-sl (неограничен)

Професионална скорост за домашени клиенти искащи всичко от един интернет прозорец.
Скоростта на интернета при тази тарифа е от 50 до 75 mbits
С тази тарифа получавате също, статичен, реален ip адрес.
Цена : 24.99 лв. за един календарен месец

Тия работат на загуба ^^
 
На загуба ли ти ела във ВТ,ГО да видиш пред офисите на ево на ден има опашки само за да си платят интернет-а,но ако са хитри като мене да си предплатят нета няма да чакат :)

Edit:
във ВТ мисля, че това е най добрия нет:

EVO-SL (неограничен)

Професионална скорост за домашени клиенти искащи всичко от един интернет прозорец.
Скоростта на интернета при тази тарифа е от 50 до 75 Mbits
С тази тарифа получавате също, статичен, реален IP адрес.
Цена : 24.99 лв. за един календарен месец

не е EVO-SL,a EVO-AD !! EVO-SL e 21.99 лв.
 
Last edited:
На загуба ли ти ела във ВТ,ГО да видиш пред офисите на ево на ден има опашки само за да си платят интернет-а,но ако са хитри като мене да си предплатят нета няма да чакат :)

edit:

не е evo-sl,a evo-ad !! Evo-sl e 21.99 лв.

Тва че има много хора не значи чи печелят много щото 50-75 за 21-25 лева ;)
 
ахам нека сега да ми дадете думата :D:D както някой от вас който ме имат в скайп знаят че моят интернет е супер скапан xD ето и доказателство:




айде смейте се :D:D и да знаете vodafone/m-tel и тия ''modem'' 3G .. SuX!!!
 
ахам нека сега да ми дадете думата :d:d както някой от вас който ме имат в скайп знаят че моят интернет е супер скапан xd ето и доказателство:




айде смейте се :d:d и да знаете vodafone/m-tel и тия ''modem'' 3g .. Sux!!!


lllloooollll....
 
А колко плащаш и защо плащаш ??? :eek:
 
А колко плащаш и защо плащаш ??? :eek:


До колкото знам при mtel , vivatel (btk ) и globul се кеши доста здраво за получаване на интернет...
 
Аз съм на evo и съм много доволен !!! нямат грешка и повярвайте не работят на загуба :/
 
30 евро май беше бащата знае той плаща нета заедно със сметките за телефоните и тъпият модем..
 
вие май не сте добре... толкова пари за такъв нет...
 
На БТК съм и много ме е яд. Чакам да ми изтече договора и веднага се махам, макар че у Силистра няма много хубави доставчици.