[Release] X Project Web Ajax

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
.: X-Project (Last web) :.

Website menu
- News -
- Registration -
- Downloads -
- New Ranking -
- Black List -
- Information -
- Donate -
- Forum -
- Contact -

New User Control Panel
- Stats Adder -
- Change Password -
- Reset Character -
- PK Clear -
- Clear Magic List -
- Clear Inventory -

:: Full secure for modules and functions !!! No backdoors or something other !::
- Images -
49172319.th.jpg


- How to config -

1. ../config/config.php -> SQL User, SQL Password, Title, Resettype (keep or reset)
2. ../modules/news.php and information.php

That's all !

- Credits -

LiskO
Mephisto
eXTenTioN
eXecuteR
crazyboy
 

Attachments

  • x project (ajax) web.rar
    1.7 MB · Views: 192
извинявай, че ще ти го кажа, но уеб-а не е на ajax ;] виждам, че си пробвал да направиш нещо, но не си успял. Пробвай се пак докато постигнеш нужното !
 
сложил си кредити, ама от тоя дето си взел аякса, никъде не си го споменал

доста интересно, сложил си 1 куп аякс функции, а не използваш нито 1, само някакъв ефект...
 
Last edited:
сложил си кредити, ама от тоя дето си взел аякса, никъде не си го споменал

доста интересно, сложил си 1 куп аякс функции, а не използваш нито 1, само някакъв ефект...

хахаха колко куп фунkци има само 1 include js файл и съм добавил само менюто да се зарежда без рефреш на страницата чрез ajax
 
Има нещо направено по-сайта, лично го пробвах предималко и зарежда доста по-бързо от този на eXecuteR
 
Има проблем при рестарт не трие инвентара и скиловете

при пробване да се качат точките даава
"Character boianx does not have enough points !"
 
хахаха колко куп фунkци има само 1 include js файл и съм добавил само менюто да се зарежда без рефреш на страницата чрез ajax

ей няма да ми спориш след като си нямаш и на представа от туй дето си го направил взел си малко кодове от тук от там и си ги наблъскал и нищо не са е получило, преди да ми отговориш на коментара първо си прегледай сайта, прегледай си и аякс функцията, ако изобщо имаш намерение да я ползваш, защото никъде не ползваш зададените id-та във функцията, прегледай си линковете <a href='?op=rankings' onclick="ajaxpageload('rankings')"> какво е това? изобщо няма никакъв смисъл, хубаво имаш функция ajaxpageload(), ама тоя href изобщо не трябва да е там, защото след като е там си го зарежда по-нормален начин сайта и т.н. мързи ма от толкоз рано да обеснявам
 
ей няма да ми спориш след като си нямаш и на представа от туй дето си го направил взел си малко кодове от тук от там и си ги наблъскал и нищо не са е получило, преди да ми отговориш на коментара първо си прегледай сайта, прегледай си и аякс функцията, ако изобщо имаш намерение да я ползваш, защото никъде не ползваш зададените id-та във функцията, прегледай си линковете <a href='?op=rankings' onclick="ajaxpageload('rankings')"> какво е това? изобщо няма никакъв смисъл, хубаво имаш функция ajaxpageload(), ама тоя href изобщо не трябва да е там, защото след като е там си го зарежда по-нормален начин сайта и т.н. мързи ма от толкоз рано да обеснявам
:D няма да споря с php monster като теб
 
:D няма да споря с php monster като теб

не виждам нищо свързано с PHP, нито твърдя някъде че го знам, за да ме определяш като "php monster", ако си мислиш че си много остроумен повярвай ми не си... и вместо да са правиш на умник вземи си оправи релийза
 
хахаха колко куп фунkци има само 1 include js файл и съм добавил само менюто да се зарежда без рефреш на страницата чрез ajax
PHP:
$(function() { //onload loading func
function ajaxpageload(var1) { //loading func
function refresh() { // post func
function rega() { // AJAX func
function logon() { //AJAX func
function restartchar() { // AJAX func
function statsadd() { // AJAX func
function pkclear() { // AJAX func
function warp() { // AJAX func
 
Като изчиста Пк то и ми остава 0 зен ?
 
Ползвай друг сайт, тоя нито е аякс, нито нищо. Просто има аякс функции които никъде не се използват..
 
Ако ще ги Release поне ги тествайте преди да ги качвате
 
Интересно ми е защо не си написал и "=Master="(MuWeb) ?
Защото само го прегледай и брой неща за взети от там.. няма да ги изброявам само ще посоча "?op=".
 
Интересно ми е защо не си написал и "=Master="(MuWeb) ?
Защото само го прегледай и брой неща за взети от там.. няма да ги изброявам само ще посоча "?op=".

Защо "?op=" да не е измислено от Master? Има го в Lineage webs, Cabal webs и други да не ги изброявам ... просто е най-удобното ;)
 
@Stifi - не се прави на голям баце ! Защото си едно нищо !
 
@Stifi - не се прави на голям баце ! Защото си едно нищо !

брах ма путра , еби си майката теб никой не те е питал кфо съм и що съм .
айде фащай се за палците и давай дупето да го шият кварталните дилари :D

-- нищо лично , просто ме ядоса :)