[Help] Webshop 1.0L

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Някой да има готов webshop за 1.0L версия ?
че моя нещо скапан , като си купят итем дава им още 1 итем бронзе армор на фулл и като цукнат на него ги дисконектва.
 
да пробвал съм го но няма картинки на итемите като избереш итем при това на 1.0Л са с друго име итемите

+ това 1.0Л има за ДЛ итеми , дарк равен , хорсе и т.н
 
ще си ги направиш толкова ли те марзи следващия път прочети правилата че трия темата
 
  • Like
Reactions: FiReStYlE
ползвай Advanced WebShop v 0.9b от "Search" бутона мисля че ще ти тръгне...
 
да пробвал съм го но няма картинки на итемите като избереш итем при това на 1.0Л са с друго име итемите

+ това 1.0Л има за ДЛ итеми , дарк равен , хорсе и т.н

Боже господи... Ти имаш ли май малко представа как се изменят кодовете за версии по-високи от 97д+99и? Итемите Adamantine, Embroidered, Magus, Storm в 99б да кажем са просто с различни имена и е направено така, че да се носят от лорда ! Ето ти и как се изменят имената:
Code:
Adamantine -> Dark Master
Magus -> Dark Steel
Embroidered -> не се сещам
Storm -> Adamantine
 
  • Like
Reactions: FiReStYlE
тогава как да го оправя тоя webshop 97d-99 да показва картинката когато се избере итем

p.P : има някъв проблем като си копуваш итем : Нямате свободно място за да ви бъде добавен този предмет: при това нямам нищо нито в херото нито в сандука , провах с други потребители и при тях същото не аддва итемите
 
Last edited:
webshop/wshconf.php :]:): и сега намираш:

Code:
$webshop['image']['path']		= 'index/items';	// Item image directory ( no trailing slash at the end ) (default is "index/items")
$webshop['image']['whshow']		= [COLOR="Red"]true[/COLOR];			// Show images in the warehouse display ( true / false )
$webshop['image']['addshow']		= [COLOR="Red"]true[/COLOR];			// Show images in the item adder ( true / false )

true > да показва картинките
false > да не ги показва

:sun: Goog Luck
 
тогава как да го оправя тоя webshop 97d-99 да показва картинката когато се избере итем

p.p : има някъв проблем като си копуваш итем : Нямате свободно място за да ви бъде добавен този предмет: при това нямам нищо нито в херото нито в сандука , провах с други потребители и при тях същото не аддва итемите

това е защото не си си отфарял сандъка...
 
Това ще чере че докато не си отворят съндъка няма да видят предмет ;)
 
Искам да питам някои който расбира как да си оправя итемса в webshop 97d дето го е качил мефо ако някои може да ми го оправи да пише::(:​
 
Last edited:
значи смених го това от конфинга с index>image и пак нестава не дава картинка и ето снимка на другото което ми трябва
1227862_orig.jpg


Също ми трябва последно което ми трябва е как могат потребителите да си изтриват итемите или да ги продават обратно от webshopa ?
 
нищо не намирам там , сигурен съм че май не е от там там съм превел цялото меню от другаде е гледах в wshconf> последните редова има там такова и съм го едитнал ама не го дава

Edit: ето пика дето още не показва итемите, при което съм показал пътя до картинките

1227868_orig.jpg
 
Last edited:
още малко остана помогни ми да дойдеш да го довършим
 
оф пиши да дойдеш че изцяло сега шопа не работи
 
А защо при инсталването на Уеб Шопа ми показва тва


Verifying required extensions:OK
Changed database context to 'MuOnline'.
 
сигурно различни датабази си задал
 
Влизаш в папка "install", отваряш "create_tables.sql", влизаш след това в "Start Menu->Programs->Microsoft SQL server->Query Analizer", след това избираш БД "MuOnline", копираш таблиците в "create_tables.sql" и ги "Execute". След това отваряш "create_proc.sql" и повтаряш процедурата!