Skype file ВАЖНО

antistaro

New Member
Joined
May 10, 2009
Messages
298
Reaction score
41
Здравейте на всички потребители !
Днес като станах видях че са ми писали 4 човека и се обадих на един приятел ( виктор) . Видях че един приятел ( боби ) ми праща файл на име meeeeee and my family kids.exe
И казах на виктор че боби ми праща някакъв файл и виктор ми каза че и на него.Аз приех файла и веднага го отворих с notepad и olly да видя кодовете и какво пише.Антивирусната откачи и го изтри написах на боби за антивирусната и тамън бях пратил съобщението и бях блокиран! След 1 час боби си влиза в skype така ми казва и видял от горе до долу абонатите блокирани той ме отблокира и ми казва аз нищо не съм пращал и никой не съм блокирал сега ставам.И ми каза че преди 1 ден една негова приятелка му го е пратила и той го отворил.Щети Разбита Парола и блокирани абонати.

ИЗВОД НЕ ПРИЕМАЙТЕ meeeeee and my family kids.exe дори никакви файлове от сорта на .ехе .бат .вбс
и сканирайте с антивирусната
 
Last edited:
има и .scr файлове... на 1 приятел така му форматираха 1 дял (rofl)
 
  • Like
Reactions: antistaro
Ако си смените порта на скайп от 80 на какъвто и да е друг няма да ви крадът паролите с тея скриптове ;)
 
Ако става въпрос с всичко могат да ви метнат вирус тъи че що приемате без да знаете кво е :D
 
Аз приех файла и веднага го отворих с note pad

Иначе благодаря за инфото :)