Skype commands

misho_rb

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2010
Messages
1,146
Reaction score
98
/me [text]
/topic [text]
/add [skypename]
/history
/find [text]
/fa or /
/alertson [text]
/alertsoff
/leave
/goadmin
/get creator
/get role
/whois [skypename]
/setrole [skypename] MASTER|HELPER|USER|LISTENER
/kick [skypename]
/kickban [skypename]
/get uri
/get guidelines
/get xguidelines
/set guidelines [text]
/get options
/set options [[+|-]flag] ..
/setpassword [password] [password hint]
/clearpassword
/get password_hint
/get banlist
/get allowlist
/set banlist [[+|-]mask] ..
/set allowlist [[+|-]mask] ..
/help
 
Неее че ако напишеш /help във чата на скайп и няма ги видиш , и кво мислиш че за това ще получиш THANKS :D :D ЖАЛЪК СИ - Мишкаааааааа на челото ти пише мишка (devil)
 
  • Like
Reactions: WineR and Man1aK
Малеее, мерси много, че ми ги каза. (nqh)
 
Абе вие сте бати обитите ламери (rofl) уж на хакери се правите ма не знаете как да си докарате командите във СКАЙП :D :D мишкари тъпи долни (rofl)
 
Life Не Всички сме толкова големи и добри хакери като теб :)
Edit:Благодаря за командите може да ползвам някой от тях :)
 
Аз да съм казал че съм хакер-разбирач НЕ :) Просто тва е най тъпата и безмислена тема
 
Аз да съм казал че съм хакер-разбирач НЕ :) Просто тва е най тъпата и безмислена тема

Ами според по горния ти пост точно така излиза че ти знаеш командите и си хакер а примерно че аз не ги знам и съм мишкар не е хубаво да говориш такива неща бъди по разумен човече :)
 
Ей хакер скивай това:

Code:
4D 49 36 4B 41 53 49 54 49
5F 21 5F

:)
Can you do it? :)
 
Ей хакер скивай това:

Code:
4D 49 36 4B 41 53 49 54 49
5F 21 5F
:)
Can you do it? :)
Така не е ли по-добре (hmm)
Code:
4D 49 36 4B 41 20 53 49 20 54 49 20 21
 
killar4eto: 4D 49 36 4B 41 53 49 54 49 5F 21 5F - МИШКАСИТИ_!_
My Shit: 4D 49 36 4B 41 20 53 49 20 54 49 20 21 - МИШКА СИ ТИ !
 
Абе вие сте бати обитите ламери (rofl) уж на хакери се правите ма не знаете как да си докарате командите във СКАЙП :D :D мишкари тъпи долни (rofl)

Въз основа на какво си позволяваш да ме обиждаш? Първото, което е: Никога не съм, не се, и никога няма да се правя на "хакер" или на какъвто не съм. Второ: Явно си толкова "кадърен", че не можеш да усетиш, когато някой е саркастичен. Ако не знаеш значението на думата, потърси в Гугъл. Сайта е google.bg Трето: не знам в случая кой е "мишкара". Този който си позполява да прави подобни на твоя коментари (в този случай, това си ти) или тези, които по някакъв начин се въздържат да псуват напълно непознати хора? Помисли... Ако можеш.
 
Не виждам да съм те напсувал ;)
 
Виж си пак поста. При положение, че само аз и Dungeon сме постнали след misho_rb и ти се изразяваш: "Абе вие сте бати обитите ламери" и т.н. Кого убиждаш тогава? Като си използвал множиствено число. Следователно сме аз, dungeon и misho. Или пък греша...
 
изсмях се на мишо само
 
Всеки с мнението си. Ама подбирай си думите, та да те разбират хората правилно. ;)
 
Да прав си извинявай :)
 
Mишкар ли ми викаш чекиджия долна. Голям си бастуняга, ами не всеки сеща да напише /help. Хващаи си шаврантийския вибратор и го бутай на маикати. Деа, тебе кво те интересува кво пиша аз, исипняк ропав. Искам да помогна, а ква стана тя? Аре приятен ден, хващай си хомосексуалните неща.
P.S. Ще ми дадеш ли номера на майкати?- Ебавам се, вече го имам ^_^