[Help] Secure for MuServer Databese

iliqas

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
21
Reaction score
1
Някои може-ли да ми помогне да си защита сървара че само ми хаквад датабасето плз HELP ME! :sweat:
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
човек как няма да ти дропват character.class.php като ползваш обикновен му веб и наи големия нооб ще го хакне вземи един веб от тука има доста добри на Bupyc,Omaru,Damian
 

clamp

New Member
Joined
Oct 30, 2008
Messages
284
Reaction score
145
е тука ме оби ? какви дупки има ? sqlServer 2000 ..? мм интересно бтв изясни си като цяло какво прави тази програма :) защото тя не отговаря за това какво съхраняваш вътре :) , но като цяло.. да ти правят такива неща с ДБ.. или някой ти знае пасс-а или ползваш найстина "пробит" уеб или пасса ти не струва :)
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
има си 1 дупка в сял 2000 която лесно може се орпави става дума за достъп към датабазите на муонлайн
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
е тука ме оби ? какви дупки има ? sqlServer 2000 ..? мм интересно бтв изясни си като цяло какво прави тази програма :) защото тя не отговаря за това какво съхраняваш вътре :) , но като цяло.. да ти правят такива неща с ДБ.. или някой ти знае пасс-а или ползваш найстина "пробит" уеб или пасса ти не струва :)

Az lichno moga da ti pokaja dupki w sql 2000 (sajelqwam mnogo che pisha taka no mi se precaka flex type w nai-skoro wreme shte edit posta si)
r00t
 

clamp

New Member
Joined
Oct 30, 2008
Messages
284
Reaction score
145
к пиши ми на лични :) интересно ми е
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Az lichno moga da ti pokaja dupki w sql 2000 (sajelqwam mnogo che pisha taka no mi se precaka flex type w nai-skoro wreme shte edit posta si)
r00t

:chuckle: :chuckle: :chuckle: :chuckle: :chuckle: :chuckle: :chuckle:
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Какво значи "дупки" в MsSQL2000 ?!
Това, за което сте чували и сте видяли не са дупки, а опции на сървъра / клиента и връзката между 2те... Например SQL Terminal-а... (port 1433), драска се скрипт, пример на perl за bruteforce с речник от думи/букви и цифри или други примери и се пуска auto reconnect .. Еми блоките си 1433 и т'ва е...
Другото е, в зависимост от OS-а, претоварването от връзки (DoS), но не намирам и в това смисал на "дупка", като това също си зависи от сървъра (опции)...
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
ще ме извиняваш ламер ама ти правиш ли разлика между my sql и ms sql

вобще имаш ли представа колко са различни двете неща

Аууу, таман отивам за пуканки , връщам се и ти вече го затапи.. неможеш ли да овърташ... :]:)::angel2:
 

clamp

New Member
Joined
Oct 30, 2008
Messages
284
Reaction score
145
абе точно тръгнахте да ме вкарвате в страшни филми :) ако учите нещо от типа на КСТ ще учите за бази данни и прочие и ще разберете, че огромен % от подобни проблеми са от "зад кормилното устройство" от грешки който той допуска и .. дъра бъра ..
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
абе точно тръгнахте да ме вкарвате в страшни филми :) ако учите нещо от типа на КСТ ще учите за бази данни и прочие и ще разберете, че огромен % от подобни проблеми са от "зад кормилното устройство" от грешки който той допуска и .. дъра бъра ..

т.е. човека..

както казва на един приятел баща му (фотограф) :

- Аз хубу имам апарат за 3600$ ,ама кат' го дам на някой друг ще разберете ,че има значение и зад апаратното устройство :)
 

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
:blink::blink::blink: (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)



Е то нали се е SQL за него разлика никва (rofl)

Да де ама одеве пропуснах да спомена и че MySQL ver 2000 е от новитa версия открита от @ Shaker
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Аз няма да си я тегля щот виж колко бъгове и дупки има...
 

Break House

Active Member
Joined
Apr 26, 2008
Messages
281
Reaction score
34
diablo12 ти си станал голям хакер ееееееееее хахаха
 

SuMMeR

Member
Joined
Apr 29, 2008
Messages
300
Reaction score
15
аз бих се заел да ти помогна добавиме в скайпа..