[Help] Flood Secure

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Здравейте, можете ли да ми помогнете трябва ми flood secure защото постоянно ме флоодят и вече откачам.... предложете някакви защити,програми не знам. Мерси Предварително!
 

MeMoS

Well-Known Member
Joined
Oct 18, 2008
Messages
620
Reaction score
498
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне
 
  • Like
Reactions: enemysss

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне

да но когато я пусна започва да ми трие неща от сървъра...
 

Elven

New Member
Joined
Feb 11, 2011
Messages
324
Reaction score
98
да но когато я пусна започва да ми трие неща от сървъра...

Аз ползвам друг термин :)
Бацко е направил 1 тема със флоод защита. Не защитава много ако е слап флоода сама го блокира, но ако е със по-силна програма неможе да направиш нищо :) Затова просто ползвам Sygate Personal Firewall + тази защита, тей като от тази защита получавам ип-тп на атакуващия през Sygate Personal Firewall го банвам по ип. Ако е със динамично ип (proxy) веднага му изпращам ип-то до интернет доставчика и той го блокира :)
 

Backo

Well-Known Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
1,212
Reaction score
975
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне

Непомага :)
Има Firewall's специално за това, може да потърсиш в чичко Google :)
 

PLMN

New Member
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1,062
Reaction score
134
Когато някой те флоод му виж йп-то прес Sygate и го банни :)
 

Elven

New Member
Joined
Feb 11, 2011
Messages
324
Reaction score
98
Когато някой те флоод му виж йп-то прес Sygate и го банни :)

Добре ще го баннеш, ако Proxy какво правим ?
Най-лесно е да го баннеш през Sygate Personal Firewall след това той си сменя ип-то и отново започва да ви флооди! Както каза Бацко по-нагоре или да сложиж такъв firewall който да пречи на флоод-а или да имаш постоянна връзка с интернет доставчика както е моя случай. Ако е Proxy и постояно ме флоод-и пиша ип-то в скайп на интернет доставчика ми и той блокира мрежата! От този флоод няма много спасения, Дамян ако може да драсне тука, защото той се е справил с някаква защита но може да сподели каква е за да можем и ние да защитим сървърите си, преди му флоодиха сайта, а сега започнаха и портовете на сървъра. Все още му флоодят сайта но е намерил някакво ефикасно решение което помага.
Ако може Дамиян да сподели тук ще е много добре :)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
И аз имах този проблем, срещу 180 долара вече го нямам. Спасението е muguard.org
 

Elven

New Member
Joined
Feb 11, 2011
Messages
324
Reaction score
98
И аз имах този проблем, срещу 180 долара вече го нямам. Спасението е muguard.org

Вирус е отново сред нас (sun)
Добре дошъл (rofl)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Не смятам да пиша никъде, защото винаги съм виновен :) Само ще си чета спокойно.
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
само ще ви шушна че apache си има това нещо вградено само трябва да се активира и настрои говоря за порт 80 за udp говори с доставчига ти
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S