[Help] Flood Secure

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Здравейте, можете ли да ми помогнете трябва ми flood secure защото постоянно ме флоодят и вече откачам.... предложете някакви защити,програми не знам. Мерси Предварително!
 
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне
 
  • Like
Reactions: enemysss
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне

да но когато я пусна започва да ми трие неща от сървъра...
 
да но когато я пусна започва да ми трие неща от сървъра...

Аз ползвам друг термин :)
Бацко е направил 1 тема със флоод защита. Не защитава много ако е слап флоода сама го блокира, но ако е със по-силна програма неможе да направиш нищо :) Затова просто ползвам Sygate Personal Firewall + тази защита, тей като от тази защита получавам ип-тп на атакуващия през Sygate Personal Firewall го банвам по ип. Ако е със динамично ип (proxy) веднага му изпращам ип-то до интернет доставчика и той го блокира :)
 
Kaspersky Internet Security това ще ти помогне

Непомага :)
Има Firewall's специално за това, може да потърсиш в чичко Google :)
 
Когато някой те флоод му виж йп-то прес Sygate и го банни :)
 
Когато някой те флоод му виж йп-то прес Sygate и го банни :)

Добре ще го баннеш, ако Proxy какво правим ?
Най-лесно е да го баннеш през Sygate Personal Firewall след това той си сменя ип-то и отново започва да ви флооди! Както каза Бацко по-нагоре или да сложиж такъв firewall който да пречи на флоод-а или да имаш постоянна връзка с интернет доставчика както е моя случай. Ако е Proxy и постояно ме флоод-и пиша ип-то в скайп на интернет доставчика ми и той блокира мрежата! От този флоод няма много спасения, Дамян ако може да драсне тука, защото той се е справил с някаква защита но може да сподели каква е за да можем и ние да защитим сървърите си, преди му флоодиха сайта, а сега започнаха и портовете на сървъра. Все още му флоодят сайта но е намерил някакво ефикасно решение което помага.
Ако може Дамиян да сподели тук ще е много добре :)
 
И аз имах този проблем, срещу 180 долара вече го нямам. Спасението е muguard.org
 
И аз имах този проблем, срещу 180 долара вече го нямам. Спасението е muguard.org

Вирус е отново сред нас (sun)
Добре дошъл (rofl)
 
Не смятам да пиша никъде, защото винаги съм виновен :) Само ще си чета спокойно.
 
само ще ви шушна че apache си има това нещо вградено само трябва да се активира и настрои говоря за порт 80 за udp говори с доставчига ти
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S