[Help] Secure

@Break House, много правилно.
Защо всички си мислят, че като напишат маса глупости ще стане нещо, защо въобще се занимавате, като не разбирате - не разбирате, това е..просто скип и давайте на следващата тема.

DoS не е ..първо няма да ти спира само SQL-a И за тези които не са наясно dos атаките спират трафика и в много редки случей водят до buffer overflow и следователно до краш на програма.
Момчето с листнатите портове.. чук пълен... Dos може да се приложи към всеки един порт, тъй като неговата цел не е да abuse-ва конкретен метод на програмата а просто да ти вкарва огромен stream от пакети. след които трафика ти JAM-ва.
Като си подкарап му хубаво ще е да си блокираш наистина 1433;DS;JS;ExDB портовете.

пък да не говорим, че най вероятно си injectvan през сайта - не е учудващо..тук всеки пуска своите измислени недодялани скриптове понеже се учи и е 'горд' с 'работата' си. Ето ти един съвет. Пред нещата на хората, които знаят къде се намират няма да видиш [Release] .. защото вече знаят, че за знания - има пазар.

Смени си страницата. Ако трябва си плати за такава (=master=, не е надежден бай да уей...нищо, че продава)
 
Ports:
21
22
23
25
80
9999
0
1
DataServer 1
DataServer 2
RankingServer
JoinServer
DBServer

ей това забрани :D
не се излагай...

по темата...
за сървъра ти трябват следните портове: 44405 (connectserver), 55901 (gameserver), 55903 (sub gameserver (може и gs_cs да е...)) & 55919 (gs_cs). Останалите (dataserver1, 2, joinserver, rankingserver, eventserver & exdb) ги блокирай/затвори.
 
не се излагай...

по темата...
за сървъра ти трябват следните портове: 44405 (connectserver), 55901 (gameserver), 55903 (sub gameserver (може и gs_cs да е...)) & 55919 (gs_cs). Останалите (dataserver1, 2, joinserver, rankingserver, eventserver & exdb) ги блокирай/затвори.

Това съм го направил отдавна , дори и mssql.exe съм блокирал |-(
 
Ей никой няма да каже как се оправя !!! Напрао заключвайте темата , от 10 теми които съм сложил тука максимум на 2 сте ми помогнали !!!!
 
махаш лост паслорд и готово толкова е лесно
 
прават ти ';shutdown;-- прават го от lostpassword,Register или може да имаш някъде дупки и евентуално дай сайта да го видим какъв ти е

забравих да ти кажа не бях видял с ква програма си разкарай тоя easyphp 1.8 и си сложи xampp сюшисуьц phpmyadmin,security папките и си виж по сайта някъде да нямаш дупки или земи някой леб от форума който ще е по защитен от твоя само това мога да ти кажа аз
 
Last edited:
Пичага гледам тука всеки те съветва ... едва ли разбра нещо от тея всичките постове за тва земи ме намери в скайп mario_stanchev да ти направя защита на сайта ;)