[Help] Secure

naiden4o

New Member
Joined
Aug 19, 2009
Messages
199
Reaction score
8
Здравейте, имам много голям проблем със сървъра . Някак си ми спират Sql servera , от там ми багва и сайта и треа го рескам . Ето ви снимка да видите какво ми показва , след като ме хакнат :x:x

http://dox.bg/files/dw?a=b10fa748cf
 
-shutdown :D .... или DDoS Attack, решението е ако си на рутер си пусни DDoS Attack Protect и пусни PING Hide, ако не си говори с интернет доставчиците ти да ти спрът Death Ports или XXXX портове ( забравих и името :D )..... Само това може да направиш :)
 
-shutdown :D .... или DDoS Attack, решението е ако си на рутер си пусни DDoS Attack Protect и пусни PING Hide, ако не си говори с интернет доставчиците ти да ти спрът Death Ports или XXXX портове ( забравих и името :D )..... Само това може да направиш :)

Не съм с рутер , реално ми е Ипто . Няма ли някоя програма , която може да ми помогне ?
 
Sysgate :D др.... ZoneAlarm - ама е доста тежка!
 
Еми слагай ZoneAlarm най - новата... ама е доста тежка!
 
Не е ли по - лесно да ми кажете кои портове трябва да оставя и да забраня останалите ? Kilar4e пиши ми в скайп да се разберем , че не ми се чака така . gam3r4o0o ми е :)
 
Ports:
21
22
23
25
80
9999
0
1
DataServer 1
DataServer 2
RankingServer
JoinServer
DBServer

ей това забрани :D
 
Това всичко ли да забраня ? смисал + горе портовете ?
 
А бе я ме намери в скайпа е човек
 
Добре , а като блокирам порт 80 и сайта не ми тръгва (think)
 
И естествено никой не казва как да си го оправим
 
Ports:
21
22
23
25
80
9999
0
1
DataServer 1
DataServer 2
RankingServer
JoinServer
DBServer

ей това забрани :D
are poveche da ne pishehs po temata 4e teq gluposti koito si napisal sa pulen smqh...
 
Ей , никой няма да каже как да си оправя сайта . На всичките сървърите ви имат тая защита , но не искате да я споделите , адския форум .......