Radio Yo-Yo Твоят Музикален Свят

Сажелявам"," но иска да ме искара .. кредити доло има "в"сичко си има по дизайна .. а тои вика че ас и феликс сме го пра"ви"йли ас и феликс стария пра"ви"йхме

Кредитите се сложиха след като се започна да се говори за това тук в темата, а и защо го откраднахте преположение, че сте привърженици на кредити и да не се ползва и краде чуждото без разрешението на собственика му? (think)

P.S Правoписа ти е... нямам думи, колко пъти си повтарял училище? (think)
 
Last edited:
Кредитите се сложиха след като се започна да се говори за това тук в темата, а и защо го откраднахте преположение, че сте привърженици на кредити и да не се ползва и краде чуждото без разрешението на собственика му? (think)

P.S Правиписа ти е... нямам думи, колко пъти си повтарял училище? (think)

:D
 
Ами то такова от вълнението е (wasntme)(blush)

Edit: lol то дори и класациите и всичко си е от на infinity нищо не е променено (xaxa) бати плагиaтите (xaixai)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mi7aka
ми ся съм 8ми клас и завърших с успех 4.50 :) айде пътя ;)
 
Да ти кажа успех-а ти е слаб но да не ти пука .. Даже нетрябва да ти пука какво говорят тук в форума. Само от черните светещите (xaixai) може да приемаш савети , забележки и такива... Браво супер радио ама пуснете нещо по така хип-хоп и така..
 
Ex7a3u не ставай смешен казах ти че новият дизайн е много хубав по скайп и казах феликс ли го прави ( защото преди не съм го виждал ) а ти каза аз и феликс така , че не се прави на много остроумен
 
Братле аре стиа се филмари ти как ще правим ас и феликс дизайна на radio infinity моля замалчи си и не ми се прави на голям щото се знаеш какво представляваш :]
лажливо ко*еле вика ми ще ти напрая до довечера 600 посещения викам как оня вика ако ти кажа нема да е тайна и ли нещо такова :] айде моля администраторите за клучат темата или да я изчистят .
 
Братле аре стиа се филмари ти как ще правим ас и феликс дизайна на radio infinity моля замалчи си и не ми се прави на голям щото се знаеш какво представляваш :]
лажливо ко*еле вика ми ще ти напрая до довечера 600 посещения викам как оня вика ако ти кажа нема да е тайна и ли нещо такова :] айде моля администраторите за клучат темата или да я изчистят .

В случая ти лъжеш и си присвояваш кредити .. След като ти се оплакаха за кредитите тук тогава ги добави ,иначе викаше на ляво ,на дясно че дизайна е твой..
Както и да е на мен много ми харесва и музичката е стабилна ..

Успех!
 
Радиото става , дизайна също ми харесва 10/10 ! ;P
 
Йепп.. Новия Dj Кирчо ще води Power Hitz. :)
 
Last edited:
най-много 1 месец да издаржи щот SAMBROADCASTER Има лиценз 20 дена
(nqh)
 
а и само да ти кажа сам SamBroadCast е програмата която се води радиото + тва имаме кракче както каза кирчо и другото което е може по сяко време да си я преинсталираш ;)
 
та... както казах умря (nqh)