Radio Am0re

Life

Well-Known Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
1,367
Reaction score
509
Така значи във момента си редактирам една система за сайт за радио и търся някой който разбира Photoshop да ми помогне за картинките . До края на седмицата ще закупя домейн и офицялно ще лицензирам радиото. Търся някой който може да се заеме сериозно да ми помогне за малко редакция по дизайна.
 
  • Like
Reactions: Victtorio
А пък към края на месеца ще мога да давам някой лев на тоя дето ми помага само да започнем нещо добро :)
 
  • Like
Reactions: Victtorio
Радио Веселина номер 1!
 
офицялно ще лицензирам радиото. - хахаха смешен си
А пък към края на месеца ще мога да давам някой лев - хахахаххахах ще даваш пари то ти за тебе си нямаш.
 
  • Like
Reactions: Dungeon and Ex7a3u
офицялно ще лицензирам радиото. - хахаха смешен си
А пък към края на месеца ще мога да давам някой лев - хахахаххахах ще даваш пари то ти за тебе си нямаш.

напрoтив има повече пари от тебе бъди сигорен!
Ще си лецинзира радиото и ще му помогна с къквото мога. Ти като неможеж да си направиш явно много завиждаш ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Victtorio
Maluk nedorazvit parazit zatvarai si geiskata usti4ka 4e zabrawi do predi 2 godini kak ostana bez mashina i izbum4e . A toq put da ne ostane6 bez zubi 6tot kak ne sam na kef govno skapano zaklevam se shte dodia i shti eba pi4kata lelina boli me kura maikati i ba6tati ;) . I posmei sa da mi se prawi6 na "mashina" pred kompiutara 6toto ako dovtasam do vas she se usere6 i sam obeden 4e duma nqma smee6 mi kaje6 i 6ti vgradq skapanata mucuna v mizerniq ti monitor ;) . pa posle she vidim koi nqma pari puber nasran.
 
Да започнем от това че лиценз за едно Интернет радио е 800 лева там някаде + - 100 200 лв..
Кой ще лъжеж че ще земаш лиценз , себе си лъжеж !
На дизайнера от каде ще извадиш пари ,като откраднеш от мама и тате ли ?
Смешен си !
 
Ейй мишка :D Толко си тъп и недоклатен че поверва че съм от НСБОП и спре радиото бе мухал Александър Козумов :D:D:D: хахах балък смачкан на 15 години насрано лапе откраднало ми некъв темплейт и ми се прави на играч и мишка я мълчи бе :DD::D Виж само къв ти е педалски гласът и с програма чак си го преправя :D:D
 
  • Like
Reactions: Victtorio
тихо ся уе стом тамън стана интересно (movie) xaxa
 
Дали Ферхундето ще изневери на Шефкет ще видим в 691 епизод (party)
 
  • Like
Reactions: bgbgbg