[Radio] Impulse-Radio

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Здравейте радиото не е мое,на един приятел е и ме помоли ако може да го пусна тук ;):
Информация за радиото:В радиото се пуска само масова мазна чалга (chuckle)

Face Book Страница

Уеб сайт на радиото

Радиото набира водещи за повече информация скайпове: onlynow.bg и/или musicfan.bg

- Минимални години 16 (за момчета) 15 (за момичета)
- Да имаш качествен микрофон
- Трябва да си подготвиш набор от поне 500 чалга парчета
- Препоръчително е да имаш опит
- С предимство са момичетата
- И най-важното! Трябва да имаш желание!
 
Минимални години 16 (за момчета) 15 (за момичета)
Къф е тоя феминистки манталитет е :D
 
  • Like
Reactions: G0dLiK3
Минимални години 16 (за момчета) 15 (за момичета)
Къф е тоя феминистки манталитет е :D

рофл имаше една на 13 цвилише по микрофона :Д такиа не ти треат :D
 
- Трябва да си подготвиш набор от поне 500 чалга парчета (chuckle)(chuckle)(chuckle)
 
аз имам над 100 ГБ чалга :D
 
мишо ела да те кастрирам и ще те направат водещ веднага гарантирам ти бързо и без пари ще те кастрирам
 
Не благодаря.
А това че ако се кастрирам ще ми приемат намек ли беше?! :D Само кастрирани ли приeмат
 
Апф ... Чалга ... дай нещо по интересно :D
 
ако ви се занимава имам 12 тона рок,хеви,траш и дед метъл. Ако искате по радиото ви да звучи истинската музика - на 1 скайп разстояние съм :)
 
  • Like
Reactions: G0dLiK3
ако ви се занимава имам 12 тона рок,хеви,траш и дед метъл. Ако искате по радиото ви да звучи истинската музика - на 1 скайп разстояние съм :)

Бр бе, и малко електронна ако добавим ... :D
 
пълни ламери с моя дизайн откраднат !
 
ей калъф не ми се преи на интересен къф си ти да ти доказвам ламерите се виждат кои са ас си го напраих един митко го кодира тез го откраднаха ?! прей си извуд кви са те и къв си ти че си вярваш че е техен !
 
ей калъф не ми се преи на интересен къф си ти да ти доказвам ламерите се виждат кои са ас си го напраих един митко го кодира тез го откраднаха ?! прей си извуд кви са те и къв си ти че си вярваш че е техен !

Копирали копирали е ти на кой кура искаш да ядеш та мрънкаш само.
 
Докато нямаш документи за авторско право всеки може да си копира на воля. Тоя сайт даже и аз го иам и мисля да го пусна във Darksteam за да го ползват хората :)
 
ей калъф не ми се преи на интересен къф си ти да ти доказвам ламерите се виждат кои са ас си го напраих един митко го кодира тез го откраднаха ?! прей си извуд кви са те и къв си ти че си вярваш че е техен !

Стига си пълнил темата ... Fire е напълно прав няма как да го докажеш че е твой Освен ако респект или там на кой е сайта да си признае .

Fire слагай го че и ние да ползваме ... :D
 
Не виждам нищо особено в този дизайн, че да са карате толкоз много...