Radio Night Club

поправи си грешките... как са могли администраторите да ти приемат такава тема пълна с грешки... незнам
 
поправи си грешките... как са могли администраторите да ти приемат такава тема пълна с грешки... незнам
Както виждаш тъпако грешките са умишлени (puke)
 
free template давам малка оценка защото има друго прекрасно онлайн радио а и всеки които изка добра музика ще пусне някое българско радио а и не само онлайн 4/10
 
както виждаш тъпако грешките са умишлени (puke)

хахаха умишлени значи тва ""дижеите"" е умишлена грешка ааа ? ам как ще се оправдааеш с тва "наи ненормалните" неграмотнико !!!
 
хахаха умишлени значи тва ""дижеите"" е умишлена грешка ааа ? ам как ще се оправдааеш с тва "наи ненормалните" неграмотнико !!!

xaxaxaxa :d
 
правим нов сайт !!! на който не му харесва да не коментира...
 
само знаете да мрънкате, бахти лайната
 
хахаха умишлени значи тва ""дижеите"" е умишлена грешка ааа ? ам как ще се оправдааеш с тва "наи ненормалните" неграмотнико !!!
абе ти ли ще ми говориш за грамота?защо според тебе е в кавички бе олигофренче откъсано?
най-ненормалните
точно ти неможеш да ме учиш на грамота където 2 изречения на кръст неможеш да кажеш огледаи си изречението с което отправяш към мен критика и се виш колко си ти грамотен.
 
Last edited:
хахаха ам тогава защо "наи ненормалните" не е в кавички ве убитник
написал си го в кавички за квот си тъп и незнаеш кво значи dj за тва си го написал в кавички
 
Last edited:
реших да го чуя и да оцеля точно чалга
 
я духай ве педал грозен
по-грозен от тебе?стига бе такова нещо неможе да съществува ;(
 
хахаха ам тогава защо "наи ненормалните" не е в кавички ве убитник
написал си го в кавички за квот си тъп и незнаеш кво значи dj за тва си го написал в кавички
тъпичкият си ти бе момче само че неможеш да се осъзнаеш,както казваше дядо ми като бях на твоите години спокоино ще пораснеш и ще поумнееш,дано да се случи и с тебе това защото иначе просто не те виждам по на високо от ранга на клошар.
 
тъпичкият си ти бе момче само че неможеш да се осъзнаеш,както казваше дядо ми като бях на твоите години спокоино ще пораснеш и ще поумнееш,дано да се случи и с тебе това защото иначе просто не те виждам по на високо от ранга на клошар.

:d: аз да не съм на 13 - 14 години че да ми пешеш тей ве гнусен, и това че дядо ти не те е харесвал и ти го казва това не означава че трябва и ти да го кажеш на някого. аз съм го минал тоя "ранг на клошар" но проблема е дали ти си го минал.
 
:d: аз да не съм на 13 - 14 години че да ми пешеш тей ве гнусен, и това че дядо ти не те е харесвал и ти го казва това не означава че трябва и ти да го кажеш на някого. аз съм го минал тоя "ранг на клошар" но проблема е дали ти си го минал.
до сега в пазарско менте несъм се облякъл за разлика от тебе така че хората нека сами си направят сметката дали съм аз клошар.не си на 13-14 на 15 си моя грешка :)
 
Last edited:
до сега в пазарско менте несъм се облякъл за разлика от тебе така че хората нека сами си направят сметката дали съм аз клошар.

ахаха "пазарско менте" ти си богат ве всеки да знай носиш само маркови дрехи хахаха боклук и ти си като всички останали - "пазарско менте" :arf2: ай стига се излага...
ае пиши вече в някоя друга тема(говорилня) и утре може да ти отговоря, сега трябва да спа а ти отивай да крадеш
 
Last edited:
преди време ми беше направил ти забележка относно моето облекло и даде своя снимка нали ти дадох ценова листа колко общо струват дрехите по тебе?
по добре ще е да замълчиш.