[Question] Php програмен език?

Status
Not open for further replies.
Смешници такива,мога да ви се изсмея на всички в лицето и то супер много подигравателно!Някой казаха,че не знам PHP,да така е !На практика не знам,но на теория знам колкото вас всичките....
Мога да се изсмея на абсолиутно всички които казват,че PHP е програмен а не е СКРИПТОВ ЕЗИК!Я земете четете по официялните сайтове..хахахахахаха
Меphisto вика да ходя да говоря с тея,който са саздали езика пхахаххахаха и,че в сайта им пишело грешна информация ХАХХАХАХАХА...
Ей Админи,Хакери,Програмисти,Скриптьори,професори такива,станахте за смях.
Всеки го видях колко струва в тоя форум,освен няколко човека на които им правя ЕВАЛА!
Успехи в бъдеще!
Ще сте професори като работите като такива!
Ще сте програмисти като знаете програмен език,а не скриптов!
Ще сте хакери когато ви има по новините
А админи ще сте когато искате,но истински няма да сте!
Ще сте тъпи и прости докато четете първото написано в гугъла!
Говоря общо,нека никой туко така да не се засяга,освен тея които им знаят много устите.
Не 1 път съм спорил с вас.
Не 1 път съм излязал прав.
Ето го и следваштия път.
Единия бил завъшил ТУ в София и бил професор..къф професор си ти бе?
С пц-та от 95-та година..олеле!
На олимпядата по мрежи сте били 100 човека,и нито ЕДИН не се е класирал от 200 общо(националната)
Успех от мен!
Евала на Gasolincho i Lisko и някой други!
 
прочетох само 2-3 неща и сега ще те банна
Иначе.. от това което прочетох ще ти кажа, че в ТУ пс-тата са Core2Duo и плазменни монитори.. (пък не виждам какво значение има пс-то на което се учиш..)
няма смисъл да коментирам повече каквото и да е било с 13 годишен пиклЮ

ЕДИТ: хора като него приемете неговия бан като предупреждение.. това не ви е "полето", че да се говори по този начин.. и подобни неща повече с неразбрани деца няма да се обсъждат (няма смисъл)
 
Last edited:
оффтопик

сега като се замисля..,не е виновен.. явно на детето днес са му дали да си пийне 1 аперетивче и .. гледай какво става после
 
оставете го тоя боклук бе да си вярва колкото иска хората са казали че е програмен език някво 14 годишно гомно с неговите приятели по 10 години стаж в C++ да се оплачат на папата ако щат за php-то.Следващия път опитай да лажеш кво съм казал без мое пресъстие,защото никаде не съм казал че е "грешна".Гъза неможе да си избърши ще спори че php без програма било скриптов език,ми кво тогава за останалите,значи в света няма "coder-и"

Някои да изтрие темата че ми писна от тъпаци които се правят че знаят,а пък имат 3 по информатика ,са на 13-17 години и чекия немогат да си ударят

п.с. една доста голяма статия кво е програмен език и кои са те ТУК,смятам че спора е решен и Shaker is noob again,както каза той приятелите му ми се смеели за това че го наричам програмен език и каза че той щял да се смее последен,но и тук обърка "SHAME ON YOU ASSHOLE"
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.