[Question] Php програмен език?

Status
Not open for further replies.
new: Php e скриптов сървърен език,които най-вече се ползва за обработка на формулири.
какво какво? какви формуляри?
 
какво какво? какви формуляри?
<form> Елемент в HTML
Има своиството да изпраща данни на оказаната от target страница параметрите написани от usera v HTML страницата
Примерно:
username и pass

a защо и хората които пишат сайтове се наричат програмисти? :)
Защото е престижно да си програмист. :)
 
Last edited:
ех малчо малчо... казах ти няма страшно един ден ще ти се избистри мозъчето ще пораснеш и ще знаеш повече.., а сега разбирам те.. удря те жилката за всичкознание :) както искаш го наричай това пхп.. няма какво да споря с теб повече :)

Това до мен ли беше адресирано друже? Просто исках да обясня с две думи, че php не е програмен език както доста често "кодерите", го бъркат. Същото е и с POST & GET, "заявките" - НЕ СА ЗАЯВКИ А МЕТОДИ!

П.П. Не исках да обидя Shaker, за това че е написал темата с заглавие "Програмен", а на хорта, които го наричат програмен.
 
  • Like
Reactions: Shaker

П.П. Не исках да обидя Shaker, за това че е написал темата с заглавие "Програмен", а на хорта, които го наричат програмен.
Аз не се обиждам,а се радвам.Тъй като и аз това се мъча да им обясня,за това съм сложил "?" накрая на заглавието на темата :)
Явно се оказа,че има 2-ма човека които знаят нещо за PHP,тъй като не са се спряли в първото написано в google!
 
Gaso .. не беше за теб, но щом си обеден в същото твърдение на 100% значи и ти си в това число.. като идете в университет (дай боже) ще разберете.. за шейкър има доооооста време докато дойде този момент :) надявам се до тогава да има още университети, а не да ги учат посредством някъФ чип в главата ^
 
gaso .. не беше за теб, но щом си обеден в същото твърдение на 100% значи и ти си в това число.. като идете в университет (дай боже) ще разберете.. за шейкър има доооооста време докато дойде този момент :) надявам се до тогава да има още университети, а не да ги учат посредством някъф чип в главата ^

споко братле знам аз какво трябва :)
 
protect,провери пак с google дали има абсолиутно всичко което го пише в темата или са 1 или 2 изречения?че аз нещо не видях всичко?
всичко го има,освен това изречение където казваш да не се отвярят и които се смее последен се смее наи добре:cool:
 
всичко го има,освен това изречение където казваш да не се отвярят и които се смее последен се смее наи добре:cool:
Жалак си.


clamp,това,че си завършил/учиш в ТУ,не значи,че и ти знаеш всичко.Поради тая причина съм сложил въпроси,че този които мисли,че аз греша да ги отговори.Въпросите не са много сложни (devil)[
 
жалак си.


Clamp,това,че си завършил/учиш в ту,не значи,че и ти знаеш всичко.поради тая причина съм сложил въпроси,че този които мисли,че аз греша да ги отговори.въпросите не са много сложни (devil)[
объркал си се драги,целият форум твърди че ти си жалък а не аз.
 
объркал си се драги,целият форум твърди че ти си жалък а не аз.
аз ако бях жалак нямаше да те псувам и после да те викам в "тийма ми" хахахах...."ела да държим сезон 3 двамата" хахахахаха..после кой бил жалкия.
 
аз ако бях жалак нямаше да те псувам и после да те викам в "тийма ми" хахахах...."ела да държим сезон 3 двамата" хахахахаха..после кой бил жалкия.
първо много добре знаеш че когато ти предлагах се ебавах неможе в едната секунда да те псувам в другата да ти предлагам нещо сериозно,второ хубаво е да ме оттървеш от глупавите ти изказвания и като цяло да оттървеш форума.
хубаво ще е да не ни занимаваш(лично мое мнение макар че мисля че и и други са на тази мисъл).
правеше се на професионалист,оказа се че нищо незнаеш сеа на баровец ли ще се правиш?
 
  • Like
Reactions: root
първо много добре знаеш че когато ти предлагах се ебавах неможе в едната секунда да те псувам в другата да ти предлагам нещо сериозно,второ хубаво е да ме оттървеш от глупавите ти изказвания и като цяло да оттървеш форума.
хубаво ще е да не ни занимаваш(лично мое мнение макар че мисля че и и други са на тази мисъл).
правеше се на професионалист,оказа се че нищо незнаеш сеа на баровец ли ще се правиш?
ако няма да оставиш хората,поне мен не занимаваи не ми се слушат изцепките на поредния факир (геи вълшебник).
 
ми ти пък като толкова разбираш хвани отговори на въпросите а не да спамиш с безмислени теми
 
ако няма да оставиш хората,поне мен не занимаваи не ми се слушат изцепките на поредния факир (геи вълшебник).
Пишеш неадекватно..ако искаш и ти направи тема като Life.. xax..по тая тема с тебе спирам да споря тук.Ако някой има желание да изтрие спора между мен и Protect(не завършения на майка му проект) да го направи
Мерси.
 
пич на тия въпроси ти отговарях не 1 път..,а ти все не вярваше и чакаше твоя приятел "програмис" да влезе в "скайп" и да го питаш и след това да идваш пак да се хапеш.. и след като пак ти обяснявах тогава ти нанесох 3 дневен бан,защото ти започна да прехвърляш границите и започна да се заяждаш.. да ти кажат това е бяло, а ти да кажеш не черно е само защото те бие вътрешно да спориш и прочие.. е смешно/глупаво..

и аз имам въпрос българския език.. език ли е ? или под език? или той не влияе директно на мозака ти?
 
Щи го кажа направо пълен мизерник и бездарник си само гомна бълваш къв си ти че да кажеш кое е програмен език нито знаеш php нито квото и да е въздух под налягане си.Как точно го изкара че не е хахахаха смешка ае ходи се тряскай в ауспух вече че ми писна да се правите на оборотни пълни клоуни сте бе единствено root и clamp знаят нещо останало е селяния до шия
 
Щи го кажа направо пълен мизерник и бездарник си само гомна бълваш къв си ти че да кажеш кое е програмен език нито знаеш php нито квото и да е въздух под налягане си.Как точно го изкара че не е хахахаха смешка ае ходи се тряскай в ауспух вече че ми писна да се правите на оборотни пълни клоуни сте бе единствено root и clamp знаят нещо останало е селяния до шия
Yea...
 
тука нещо ме замесихте "ебаси кефа" както казва един лиричен герой а.к.а. станислав христов христосков :)
 
new:в php има ли оператор overloading?
New:как ще конвентирате binary data на uint32 в стринг?
+ 2 нови въпроса.
чакам отговори на тях и на останалите.
 
Тези 2 въпроса нищо не доказват... И се съмнявам, че можеш да обясниш какво точно означават, без да питаш чичо Google или твоя приятел "програмист"... Аз не мога да разбера за къв кон е тая безмислена тема. Мога да ти драсна алгоритам с mathProcessor-а, но пак казвам, че няма никакъв смисъл.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.