[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
Командите всичките ли работят... Ако можеш Дарк направи един лист с всички команди които бачкат ^^.
 
The Next User We See Spaming Here Will Be Infracted!
 
Работи.
kokain.gif

arrow.gif
 
Всичко е ОК и няма никакъв проблем с пача... :cheezy:
 
IP-то, което трябва да се замени с твоето, се намира в 'Client\main.ini' (не е в exe, в този случай exe-то call-ва ini-то за IP-то ^^)
А ако вече си го сменил там (а то само това трябва да се пипа в ini-то), значи може да са много други неща... :/
 
ЗДР на всички :) много готино форумче :)
искам да попитам сменям ип-то в ини файал но пак ме дисконектва след това реших да отворя main.exe да видя кво има :) с майн едитор и ми дава следните работи
за версия: 0.,a.]o
за сериал: Data\Dec2.dat
и ип-то не е важно
проблема ми е какво да пиша в версия и в сериал и дали да ги сменям изобще ще
 
Щом ти излиза това, значи Main Editor-а, който си дръпнал не е за този main :)
И специално за тези сърв файлс в клиента (Main) само main.ini буташ, за да се connect-неш (и то само IP-to, нищо друго!)
 
дам преди да сменям каквото и да било първо така направих и пак същото явно някаде бъркам но ..........
 
Its not About that !!!

You have to Edit the LINK for Join Server and it Should Look Like This:
D:\muserver\JoinServer\JoinServer.exe /p55970 /caYourIP /cp55557

joinserver.exe при мен се намира в bin.Значи направих това,което си написал,но отново ми дава тази грешка.Всмисъл промених IP-то,другото си беше уж както трябва,но нали ти казвам,че joinserver.exe не е в JoinServer ами в bin и въобще няма папка JoinServer при мен.Отново ми показва Login Server connect fail.

---
Щом ти излиза това, значи Main Editor-а, който си дръпнал не е за този main
И специално за тези сърв файлс в клиента (Main) само main.ini буташ, за да се connect-неш (и то само IP-to, нищо друго!)

Къде е main.ini ?
 
Portuguese:
quero um editor de main.exe para add os novos sets das skins e principalmente o novo set chamado:lordpentium e RIMBROSSET por favol caso alguem tenha esse main favor postar

English:
I want an editor of main.exe to add the new sets of skins and especially the new September called: lordpentium and RIMBROSSET by favol if someone has the main support post
 
Bulgarian or English !!!!

NO SPANISH !!!!
 
Status
Not open for further replies.