[Release] MuServer Season 3 Episode 1

Status
Not open for further replies.
Давами Login Server Connect Failed или нещо от тоя род след като зареди каде е проблема

JOINSERVER PROBLEM !!!
 
ако е от join server можели някой дами даде работещт с който да подкарам сървъра или направо други файлове плс :2::2:
 
Its not About that !!!

You have to Edit the LINK for Join Server and it Should Look Like This:
D:\muserver\JoinServer\JoinServer.exe /p55970 /caYourIP /cp55557
 
Its not About that !!!

You have to Edit the LINK for Join Server and it Should Look Like This:
D:\muserver\JoinServer\JoinServer.exe /p55970 /caYourIP /cp55557


сега неми дава тоя проблем Join Server Connect Failed а са в сайта пише че е Онлайн а Същност не е като влезна ми пише You Are Disconnect Fropm The Server някаква идея защо така ? :bb::bb::bb::bb:
 
сега неми дава тоя проблем Join Server Connect Failed а са в сайта пише че е Онлайн а Същност не е като влезна ми пише You Are Disconnect Fropm The Server някаква идея защо така ? :bb::bb::bb::bb:

:D :D :D :D :D :D

Кое ти пише че е Online а не е ????

LOOK At GAME SERVER LINK !!!
 
в сайта пише Онлайн а като влезна ме дисканектва :blink::blink:
 
След като оправих магазините и монстерите сървъра тръгна но сега има 2 проблема (поне при мен) ...
1: Като искам да ида в CryWolf или в DeepLoren ми излиза това
182883K.jpg


2: Пробвах с 2 едитора (CzF MuEditor и MuEdit) просто не ми слага итемите който аз искам .
След като отворих CzF MuEditor и влезох в инвентара на героя си ми излизат някви UNKNOWN итеми ... ако някой знае как да оправя проблемите да ми каже Tnx :)
 
ReaL[!];3270 said:
След като оправих магазините и монстерите сървъра тръгна но сега има 2 проблема (поне при мен) ...
1: Като искам да ида в CryWolf или в DeepLoren ми излиза това
182883K.jpg


2: Пробвах с 2 едитора (CzF MuEditor и MuEdit) просто не ми слага итемите който аз искам .
След като отворих CzF MuEditor и влезох в инвентара на героя си ми излизат някви UNKNOWN итеми ... ако някой знае как да оправя проблемите да ми каже Tnx :)
GS_CS on ли е?
 
sorry DarksTeam самоче тия фаилове за ни6то не стават нз 6то така самоче др които искат да ми влезнат в сервера не могат а аз мога затова мисля 4е фаиловете са боклуци
 
sorry DarksTeam самоче тия фаилове за ни6то не стават нз 6то така самоче др които искат да ми влезнат в сервера не могат а аз мога затова мисля 4е фаиловете са боклуци
хахах проблема не е в файловете а в теб!
 
ми ако е така искам да помоля на некои от DarksTeam да ми хелп и извинете за обидата
 
Еми аз нали се опитах да ти го направя но нейскаше да трагне заради претоварените магазини и спотове ... и мисля че нещо антивируса не ти даваше да влезеш в игра :) на мен ми трагна ся само евентите са ми зара (crywolf and castlesiege) Dark Master ето скрийн майче нещо не иска да ми трагне gameserver_Cs нали IMG:

183098J.jpg
 
Last edited:
ReaL[!];3279 said:
Еми аз нали се опитах да ти го направя но нейскаше да трагне заради претоварените магазини и спотове ... и мисля че нещо антивируса не ти даваше да влезеш в игра :) на мен ми трагна ся само евентите са ми зара (crywolf and castlesiege) Dark Master ето скрийн майче нещо не иска да ми трагне gameserver_Cs нали IMG:

183098J.jpg


ами аз не виждам добавен gameserver_Cs в "MuServerStartUp" добави го и ще се оправи :)

ето как да го добавиш : "d:\muserver\gameserver_cs" е пътя към gameserver_cs ... направи си папка "links" в нея сложи : Shortcut с име "10- GameServer_CS_CW"


след това отвори "StartUp.ini" и в него добави :

в "[captions]"

v9v=10- GameServer_CS_CW

в "[paths]"

v9v=inks\

в "[exenames]"

v9v=gameserver_cs.exe

в "[parametrs]"

v9v=127.0.0.1 55970 127.0.0.1 55960 55901

в "[waitintervals]"

v9v=4000

в "[needrestart]"

v9v=no

и си готов :)
 
имам о6те 1 проблем със тези сервер филес на жената дето трябва да се манват questovete не пи6е на бг а на некви ирогливи плс некои да ми хелп
 
имам о6те 1 проблем със тези сервер филес на жената дето трябва да се манват questovete не пи6е на бг а на некви ирогливи плс некои да ми хелп

не се занимавай с превод на КИРИЛИЦА а го напиши на ЛАТИНИЦА и ще се оправи :)
 
Аз имам BMD едитор и искам да едитна text.bmd от клиента си смисъл да сменя името на сървъра от началото дето се цака и някой други раоти но немога да го намеря се някви яроглифи излизат . Кажете някав по лесен начин
 
Намерих друг проблем с сървъра :) неможе да се прави Guild
 
ReaL[!];3379 said:
Намерих друг проблем с сървъра :) неможе да се прави Guild

1. ако си сменил gameserver е от това
2. няма левел
3. не си настроил правилно NPC'то
4. пипал си нещо по клиента
5. пипал си в monster.txt
 
плс некои да ми хелпне искам да фихна 3 бъга 1 е 4е на quest там дето се предава не пи6е на англ 2 е 4е сетовете не излгеждат както трябва и 3 е 4е като се мове в некои др град крилата се сменят плс хелп
 
Status
Not open for further replies.