[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

аз като ги тествах си държаха по 15 он без freez
 
  • Like
Reactions: Wikko0
:)

/trace май става /track в тея файлове пробвай.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
SuccessoR не ти ли дава Don't send или Close program на ГС-то от време на време при мене така става?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
и с /трак не работи майче. мен ми дава донт сенд когато го изгася иначе самичък не ми крашва но фрийзва.. сега на новото пц работи добре, но да видим колко ще одържи. Аз се чудя дарка защо не го е нагласил като 97 сървърните файлове да си е с командите, а може би защото напълно фикснатия иска да го продава.. незнам
 
  • Like
Reactions: Wikko0
и с /трак не работи майче. мен ми дава донт сенд когато го изгася иначе самичък не ми крашва но фрийзва.. сега на новото пц работи добре, но да видим колко ще одържи. Аз се чудя дарка защо не го е нагласил като 97 сървърните файлове да си е с командите, а може би защото напълно фикснатия иска да го продава.. незнам

Файловете си държаха сървър с по 10-15 онлйан сигурно около 1 месец и не са ми фриизнали нито 1 път. Говоря за AngelsMu Hard, а ако сте виждали сървъра или сайта офлайн, е или от флоод или от недостик на електро енергия за машината, а не от краш или фреез (chuckle)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
.

Дайте някакво ГС за тия файлове,че постоянно ми дава GS stopped work...?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
на другия ми компютър върви добре :)

Там с кой Уиндолс си,защото моя е 7 и през определено време си дава ГС stopped work...
 
  • Like
Reactions: Wikko0
И на 2та компа сам с win xp sp3 pro ама на 2рото пц не е крашвал 3ти ден. Явно наитстина другия комп не е бил наред. Аз забелязах че по дъното има избили кондензатори, така че ясна е работата. Другото, което работи е /Track. Абе за сега е супер :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
hello my old freind :) i can't remeber how make on md5 to can register on muweb8
 
  • Like
Reactions: Wikko0
искам да попитам зако така ми дава пиша си правилно паролата
4346069G.jpg
благодаря предварително
 
  • Like
Reactions: Wikko0
ЛИНКОВЕТЕ ЗА КЛИЕНТА НЕ РАБОТАТ !!! земи си го оправи
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Ами да кажа само че няма итеми +15?? как да ги направя ми е чудно аз мислех че сички 99б имат итеми +15
 
  • Like
Reactions: Wikko0
искам да попитам зако така ми дава пиша си правилно паролата
4346069G.jpg
благодаря предварително


Явно изисква MD5
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Dark има ли начин да се добави Castle Siege и ако има добави ако може ? :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
а някакви идей как да оправя от ЦЦ да пада Анциент в момента ми падна Creation и то за 2ри път :x
 
  • Like
Reactions: Wikko0