[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Podrias hacer una dll con un .ini para poner el comando /add por favor?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
2 БК-та правим дуел с статс 20к на всичко. И 2мата се дъним 10 минути. Правим си по 500 600 и не можем да се убием. Суичвам, маха се Дуела и с 5 6 хита се убиваме. Та мен ме интересува, защо става така при Дуел Системата ...
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Никой ли си няма на идея как може да се промени това (think) :x:x:x ....
 
  • Like
Reactions: Wikko0
it would be nice if you would add infinite arrows and /add, and fix please NPGGCheckSum.

P.S. Sorry for my bad english.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Options mix+10+11+12+13 No Luck? Is and that to me not to find +10 mix Doesn't sharpen no luck Please help Need Config % No Luck +10+11+12+13
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Направих сървара и като влезна в играта не ми изкарва онова да штракна да си напиша ацц и пасс
ако някой разбира по така да ми пише ако може :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
От Connect Servera е проблема :) Пропуснал си някое ИП или е блокнат от FireWall-а ти.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
can you add commands /add str agi vit and ene ? and others ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
viper staff disepearing.... can somone tell me why thats happening and where the hell i find feather ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
машина

Някой разбра ли как да оправя тоя фел в машината?Ако някой знае нека каже или да ми пише на лично :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
и аз незнам че и плюс това ми фрийзват мн яко О.о ... през няколко часа
 
  • Like
Reactions: Wikko0
...

Значи оправих се с фела.Точно под [GameServerInfo] слагаш SyntheticSubstancesSuccessRate10 = 200
SyntheticSubstancesSuccessRate11 = 200
SyntheticSubstancesSuccessRate12 = 200
SyntheticSubstancesSuccessRate13 = 200
и нямаш проблеми.Ако разбереш как да оправиме фрийза сподели :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
и аз незнам че и плюс това ми фрийзват мн яко О.о ... през няколко часа

Виж точно кога ти фрийзват и си виж логовете
icon12.gif
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Постоянно фрийзват, ако правя нещо на компа откачат. Днеска се загледах, че доста кондензатори по дъното ми са си хвърлили червата и за това местя сървъра на друга машина и се надявам да няма проблем :)

Другият проблем, който не ми харесва е ГМ - няма защита, няма команда /trace и други дребни гадориййки, а не искам да ползвам чист ГС, защото няма пост ...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0