[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Ето това ДБ мисля че е с изключен МД5
 

Attachments

  • Database Backup.rar
    228 KB · Views: 67
  • Like
Reactions: Wikko0 and seeker4
едит може да изтриете този пост извинявам се за него....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
значи оправих се и всичко тръгна поне при мен нямам проблеми преди не можех да е регистрирам но сега мога ето как отаваряте Enterprise Manager -> Database -> MuOnline -> Tables намирате MEMB_INFO десен бутон на мишката Design Table където ви пи6е memb_pwd променята второто на varchar и до него ще ви покаже 50 просто го променяте на 10 и да има тикче излизате от x-са ще ви даде да сейфате спирате Sql пускате на ново и това е поне при мен стана :)

бачка си и му едита при направата на ацц като дадате ок няма да ви се затоври прозореца давате cancle и би трябвало вече да имате ацц :)

Едит: ако на някой му изписва след това,че пароалта му е грешна да използва този JoinServer само променя ип-тата нищо друго :)

Понеже в бц-то пада чаос който исак да е бокс отива в GameServer отваря FNRGSSet
и търси Blood Castle Event Reward още в самото начало е ще видите

FNRBloodItemType
FNRBloodItemIndex

срещу тях има едни числа тях ги променяте ето как трябва да стане

FNRBloodItemType = 14 ; Item Type (14)
FNRBloodItemIndex = 11 ; Item Index (11)
FNRBloodItemLevel = 12 ; Item Level (12)

Дано съм помогнал :)
 

Attachments

  • Joinserver MD5 and not MD5.rar
    285.9 KB · Views: 191
Last edited:
Като сваля клиента и почна да го резархивирам и ми дава тази грешка : Extracting AidaMu 99b+\Data\Skill\darkspirit.bmd Error: CRC mismatch in file "AidaMu 99b+\Data\Skill\darkspirit.bmd" in the archive "C:\Users\Alexandar\Downloads\AidaMu 99b+.rar" някой ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
явно е бъгнат истегли си друг клиент аз лично не съм теглил този истеглих си друг :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Оправих клиента ,но сега имам друг проблем MD5 ми е OFF и пак като влезя пиша акаунт парола и ми дава ,че са некоректни ??

Оправих се ако имате този проблем просто сменете Joinserver-а с този който 2 поста по нагоре е качил Ant1Lamer ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
ако някой знае как да оправи цц-то да не пада криейшън а да падат анциент или боксове да пише :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Някой знае ли защо като влезя играя 1 минута някаде и ме Disconnect-ва ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
гледам има за пост команда опция права я 1 и няма пост някакви идей как да го оправя ? на тестовия комп има пост като прехвърля на срв-то няма пост къде е причината....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Искам да попитам DarkMaster и също така някой ако знае как да оправя самото BK. Много е силно и никой герой неможе да го убие а то убива другите герой с ЕДИН удар. Само неможе да убие СМ-а защото съм му дигнал МС-то .... Ако някой знае как да го оправя ще съм му много благодарен :S :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Hello guys check out my 3D addon for this main version:
forum.ragezon e.com/f197/main-1-00m-3dcam-unicode-768496/
remove space between n and e
 
  • Like
Reactions: Wikko0 and yasxbad