[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Това Дава грешка, но нищо..успях да го едитна ръчно :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Това Дава грешка, но нищо..успях да го едитна ръчно :)

Не те знам каква грешка ти дава но си РАБОТИ ПЕРФЕКТНО!
Ако имаш в предвид това:
(x row(s) affected)

това не е грешка а сигнал на колко места е променено.
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Може да ми дава грешка защото ненамира никъде ctlcode 8 защото аз ги смених ръчно и след това видях за кода...но нищо щом казваш че работи значи работи :) дано да помогне на някой :) Се пак мерси че се отзова
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Това мд5 съсипва перфектните файлове.....!!!!!!
Попринцип има полза от мд5, но смених поне 10-15 уеба и с нито един не ми работи нито логин форма,нито смяна на парола,нито ресет..абе с две думи най-важните опции неработят...и муедитора също...а уж WZ_md5_(нещо си).dll си е в MSSQL/Binn
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Смених JoinServer и когато стигне до него забива...
 
  • Like
Reactions: Wikko0
на кой не му трябват 0.99б+ файлове да не фреезват ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Попринцип има полза от мд5, но смених поне 10-15 уеба и с нито един не ми работи нито логин форма,нито смяна на парола,нито ресет..абе с две думи най-важните опции неработят...и муедитора също...а уж WZ_md5_(нещо си).dll си е в MSSQL/Binn

и при мен е така слагам го в binn и пак не става... как да се оправи ? ....
 
  • Like
Reactions: Wikko0
и при мен е така слагам го в binn и пак не става... как да се оправи ? ....

брат аз го оправих..понеже направих една малоумна грешка..имаш 2 папки на MSSQL..едната е там където си я разархивирал..дригата е в c:\program files\microsoft .......ала бала...те там тряя го сложиш :) и после инсталираш сайта с md5 криптиране на парола...препоръчвам ти DarksWeb 3.0 :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
windows is checking for a solution to the problem GameServer has stopeed working A problem cause the program to stop working correctly.Windwos will close the program and mnotigy you if a solution is available това е под win7 стига до gameservera и го изписва това сихчко друго тръгва някакви идей как да го оправя ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Dark айде качи DB без MD5 за тези файлове
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Dark айде качи DB без MD5 за тези файлове

и аз това искам в момента намирам 1 сайт със мд5 някой път прави ацц някой път не когато то си реши иначе файловете са перфектни нямам забележки много много
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Моля някой да каже как да си оправя фелла на итемите след +9 ?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Моля някой който е има база данни за тези файлове без md5 да ги постне :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0